Po tym jak oficjalnie potwierdzono, że Joss Whedon wyreżyseruje “Avengers 2”, Warner Brothers postanowiło także ruszyć ze swoim projektem superbohaterskim projektem. Według informacji Variety jednym z kandydatów do wyreżyserowania “Justice League” jest Ben Affleck, który jako jedyny otrzymał scenariusz autorstwa Willa Bealla (“Gangster Squad”). Przedstawiciele studia mają się z nim spotkać w ciągu najbliższych dni. Jako, że Affleck ostatnio wyraźnie stwierdził, że interesuje go tylko reżyseria takich projektów, w których sam występuje, co potwierdzają filmy “The Town” i “Argo”, to wielce prawdopodobne jest, że będzie chciał również zagrać w “Justice League”.

W filmowej wersji Justice League mają pojawić się Batman, Superman oraz Green Lantern, Wonder Woman i Flash.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Affleck to kiepski aktor za to pisze świetne scenariusze i dobrze reżyseruje (Argo ma się bić o Oscary 2013), więc to chyba dobra wiadomość (jeżeli prawdziwa).

@russ:

“Affleck to kiepski aktor”

Ostatni film z nim widziałeś chyba 10 lat temu.

Sprawdzmy, od 2002 roku: The Third Wheel , Gigli (jeden z najgorszych filmów w dziejach), Daredevil, Paycheck , Jersey Girl, Surviving Christmas (drugi najgorszy film w dziejech), Man About Town, Smokin’ Aces, He’s Just Not That Into You. Wydaje mi się że te tytuły mówią same za siebie bo ich treść była jak gra Afflecka, do dupy. Oczywiście są średnie The Company Men, Hollywoodland oraz najlepsze State of Play i The Town ale to troszeczkę za mało.

Trzeba wiedzieć czego się broni bo właśnie filmy sprzed 10 lat były najlepsze w karierze tego aktora: Dogma, Good Will Hunting, Shakespeare in Love, Changing Lanes a przede wszystkim (moim zdaniem rola życia Afflecka, dotychczas) Chasing Amy.

Mogli by dać Green Arrowa i Black Canary zamiast GL i WW :).

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki