Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Premiera pierwszej części filmu animowanego opartego na powieści graficznej “The Dark Knight Returns” Franka Millera jest co raz bliżej i w związku z tym Warner Bros. Animation opublikowało nowe zdjęcie oraz wywiad z Michaelem McKeanem, który użyczył swojego głosu doktorowi Wolperowi.

O swoim bohaterze Michael McKeana mówi tak:
“Wolper uważa, że Batman jest chorobą społeczną. Sądzi, że to w rzeczywistości ego Batmana jest odpowiedzialne za falę przestępczości w Gotham City. I chce to udowodnić…”

Aktor zdradził, że w młodości był wielkim fanem Batman z lat 50-tych. Pamięta również, że kiedy był na studiach to w raz z kolegami był wiernym widzem serialu telewizyjnego z Adamem Westem w roli Batmana. McKean przypomniał również, że “Batman: The Dark Knight Returns, Part 1” nie jest jego pierwszą produkcją z Mrocznym Rycerzem, bo w jednym z odcinków “The New Batman Adventures” użyczył swojego głosu Jokerowi z lat 50-tych.

McKeana opowiedział również, czego widzowie mogą się spodziewać po drugiej części filmu:
“Joker jest jego ulubionym pacjentem… Jest zachwycony i zadowolony jego postępami jakie robi Joker i sądzi, że wszystko to jest jego zasługą, dlatego w ramach następnego etapu chce go pokazać szerszej publiczności, by pochwalić się swoim osiągnięciem. Do niczego dobrego to jednak nie prowadzi.”

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

“w jednym z odcinków “The New Batman Adventures” użyczył swojego głosu Jokerowi z lat 50-tych.” Chyba pomyłeczka?

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):