Premiera pierwszej części filmu animowanego opartego na powieści graficznej “The Dark Knight Returns” Franka Millera jest co raz bliżej i w związku z tym Warner Bros. Animation opublikowało nowe zdjęcie oraz wywiad z Michaelem McKeanem, który użyczył swojego głosu doktorowi Wolperowi.

O swoim bohaterze Michael McKeana mówi tak:
“Wolper uważa, że Batman jest chorobą społeczną. Sądzi, że to w rzeczywistości ego Batmana jest odpowiedzialne za falę przestępczości w Gotham City. I chce to udowodnić…”

Aktor zdradził, że w młodości był wielkim fanem Batman z lat 50-tych. Pamięta również, że kiedy był na studiach to w raz z kolegami był wiernym widzem serialu telewizyjnego z Adamem Westem w roli Batmana. McKean przypomniał również, że “Batman: The Dark Knight Returns, Part 1” nie jest jego pierwszą produkcją z Mrocznym Rycerzem, bo w jednym z odcinków “The New Batman Adventures” użyczył swojego głosu Jokerowi z lat 50-tych.

McKeana opowiedział również, czego widzowie mogą się spodziewać po drugiej części filmu:
“Joker jest jego ulubionym pacjentem… Jest zachwycony i zadowolony jego postępami jakie robi Joker i sądzi, że wszystko to jest jego zasługą, dlatego w ramach następnego etapu chce go pokazać szerszej publiczności, by pochwalić się swoim osiągnięciem. Do niczego dobrego to jednak nie prowadzi.”

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

“w jednym z odcinków “The New Batman Adventures” użyczył swojego głosu Jokerowi z lat 50-tych.” Chyba pomyłeczka?

już za:
dni
4
6
4
godzin
0
1
minut
4
7
sekund
5
3
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5