Forum
Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,

Liam Neeson promującą “Uprowadzoną 2” w rozmowie z dziennikarzem serwisu Collider nie uniknął też pytania dotyczącego “The Dark Knight Rises”. Aktor zdradził, że kiedy kilka miesięcy temu promował inny film cały czas pytano go czy pojawi się w “The Dark Knight Rises”. Warner Bros. zabroniło mu jednak mówić, że wystąpi w filmie. W wyniku tego Liam nie był pewny czy scena z jego udziałem znajdzie się w filmie. Nakręcił jedną krótką scenę z Christianem Bale’em. Na planie był tylko 2 godziny i Christopher Nolan nic mu nie powiedział na temat scenariusza, tak więc nic nie wiedział na temat filmu, a mimo to dziennikarze cały czas próbowali uzyskać od niego jakieś informacje.

Liam Neeson do tej pory nie wie jaką rolę odegrała jego postać w “The Dark Knight Rises”, gdyż nie obejrzał jeszcze filmu.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Hahaa…no to już wiadomo, że nie wszystkich aktorów odgrywających ważną rolę zaprasza się na premierę :D. Po przeczytaniu tytułu postu miałem nadzieję dowiedzieć się dlaczego Bruce Wayne widzi duchy : P

B Wayne — I SEE DEATH PEOLPE !

Nie oglądał filmu? Da fuq?!

za
dni
1
3
godzin
0
2
minut
1
3
sekund
2
0


za
dni
7
7
godzin
0
2
minut
1
3
sekund
2
0
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki