„Batman: Arkham Asylum” za 19,99 w Biedronce i „Batman: Arkham City” za darmo!

|

autor:

|

kategorie: ,

Dwie bardzo dobre wiadomości związane z grami Rocksteady! „Batman: Arkham Asylum” już od jutra znajdzie się w specjalnej ofercie świątecznej sklepów sieci „Biedronka”. Grę będzie można nabyć za 19,99 zł w wersji na PC.
Z kolei użytkownicy PlayStation 3 korzystający z PlayStation Plus będą mogli ściągnąć „Batman: Arkham City” za darmo od 5 grudnia.

Źródła: Biedronka, Portal PSX Extreme



2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
wkp
11 lat temu

Kupiłem a na płycie zamiast gry same dodatki…

naughtyboy1984
11 lat temu

Musisz wejść na stronę http://www.nobox.pl tam zarejestrować grę. Otrzymasz kod aktywacyjny do STEAM. Jeśli nie posiadasz STEAM to zainstaluj. W STEAM podajesz kod aktywacyjny:
1. Uruchamiamy klienta Steam
2. W górnej belce wybieramy Gry
3. Wybieramy Aktywuj produkt w Steam
4. Wprowadzamy klucz i aktywujemy grę
Zasysasz legalną gierkę z sieci 😉 Miłego grania!

dni
1
3
5
godzin
0
4
minut
0
5
sekund
2
7
dni
4
7
8
godzin
0
4
minut
0
5
sekund
2
7

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Nowe Gotham, Tom 1" – 17 czerwca 2026
  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026

Kalendarium

  • 75 lat(a) temu urodził się James Newton Howard, kompozytor muzyki do filmów o Batmanie z lat 2005-2008
  • 9 lat(a) temu zmarł Adam West, odtwórca roli Batmana w serialu z lat 60