“Scribblenauts Unmasked” oficjalnie zapowiedziane

|

autor:

|

kategorie: ,

"Scribblenauts Unmasked"

Pod koniec kwietnia pisaliśmy o tym, że nowa część serii „Scribblenauts” będzie związana z DC Comics. Dziś „Scribblenauts Unmasked” stało się faktem.

Seria gier “Scribblenauts” to side-scroller, który zadebiutował na konsolach Nintendo DS a czwarty i najświeższy tytuł z serii wydany w 2012 roku pojawił się na Nintendo 3DS, Nintendo Wii U oraz PC. Głównym bohaterem jest Max, który musi zebrać przedmioty zwane starites. Produkcja wyróżniła się mechanizmem, który pozwala wprowadzać do gry przedmioty wpisywane przez gracza.

W „Scribblenauts Unmasked” Maxwell skorzysta także z pomocy postaci znanych z DC Comics. Na gracza będzie czekać 2000 postaci (w tym między innymi różne wersje Batmana, jak chociażby pierwszy design z „Detective Comics #27” lub Mroczny Rycerz z różnych epok prosto z komiksu „Batman: Return of Bruce Wayne” Granta Morrisona). Poniżej znajdziecie dwa screenshoty (kliknijcie, aby powiększyć), a w rozwinięciu newsa trailer. Gra pojawi się na Nintendo WiiU, Nintendo 3DS oraz PC tej jesieni.

"Scribblenauts Unmasked" - ekran wyboru Batmana"Scribblenauts Unmasked" - różni Green Lanterni

Źródło: Newsarama



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Rafalinda
12 lat temu

kolejny obowiązkowy zakup 😀

dni
7
5
7
godzin
1
0
minut
5
2
sekund
5
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman. Joker. Rok pierwszy" – 10 września 2025
  • "Tytani. Świat Bestii. Tom 2" – 10 września 2025
  • "Młodzi Tytani. Starfire" – 10 września 2025
  • "Człowiek ze Stali" (WKDCBiZ) – 10 września 2025
  • "Batman Noir Eduardo Risso" – 24 września 2025

Kalendarium

  • 15 lat(a) temu odbyła się polska premiera DVD Batman: Under the Red Hood
  • 9 lat(a) temu zmarł Leslie H. Martinson reżyser Batman: The Movie

Sonda

Najlepsza okładka Norma Breyfogle’a?











Zobacz wyniki