"Batman: Black and White #1"Wrzesień tego roku nie przyniesie tylko okładek 3D oraz miesiąca złoczyńców. W tym samym czasie zadebiutuje także nowa miniseria, na łamach której powróci znana także polskiemu czytelnikowi seria komiksów – “Batman: Black and White“. Dla przypomnienia, formuła “Black and White” polegała na przedstawianiu krótkich niekanonicznych historyjek przez wielu różnych scenarzystów oraz rysowników w czerni i bieli.

Pierwszy numer z sześciu posiadać będzie 48 stron, a jego cena okładkowa wynosi 4,99$. Pojawią się w nim następujący scenarzyści: Chip Kidd, Neal Adams, Joe Quinones, Maris Wicks, John Arcudi oraz Howard Mackie. Oprawą wizualną zajmą się Michael Cho, Neal Adams, Joe Quinones, Sean Murphy i Chris Samnee. Okładkę Marca Silvestriego do pierwszego numeru w pełnym rozmiarze znajdziecie klikając na miniaturę w newsie lub tutaj.

Źródło: MTV Geek

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Pierwsza seria Black & White (wydana w Polsce jeszcze przez TM-Semic) była kapitalna. Druga (wydana przez Egmont) była już gorsza a trzecia, nie wydana w naszym kraju, nie zrobiła już na mnie żadnego wrażenia. Miałem wrażenie, że z biegiem czasu historyjki były coraz częściej robione na siłę. Dlatego sceptycznie podchodzę do tego pomysłu.

Wow! Super sprawa! Nie dość, że teraz wychodzi na papierze cyfrowy LEGENDS OF THE DARK KNIGHT, to teraz jeszcze to. Awwww yeah!!

już za:
dni
4
5
7
godzin
0
8
minut
4
6
sekund
1
4
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5