Bale obok kostiumu BatmanaW wywiadzie dla Entertainment Weekly Christian Bale wyraźnie stwierdził, że nie zagra ponownie Batmana, ale nie ma też żadnego problemu z tym by ktoś innych przejął po nim rolę bohatera Gotham City.
“Mieliśmy wiele szczęścia, że zrobiliśmy trzy [filmy o Batmanie]. Tyle wystarczy. Nie bądźmy chciwi. Chris [Nolan] zawsze mawiał, że chce kręcić jeden film na raz. Skończyliśmy siedząc razem, patrząc na siebie, mówiąc: “Nakręcimy trzecią część”. Nigdy tak naprawdę nie wiedzieliśmy, czy uda nam się to osiągnąć, ale jeśli tak to miało być, to doszliśmy tam, gdzie to powinno się zakończyć.”

Bale dodał również, że nigdy nie prowadził żadnych rozmów na temat zagrania Batmana w filmie z Justice League. “Nie mam żadnych informacji, nic nie wiem. Dosłownie nie rozmawiałem o tym z żadną żywą duszą. Wiem, że mogą nakręcić film z Justice League, to wszystko.”

Christian Bale nie ma też problemu z tym, że ktoś inne przejmie po nim pelerynę i maskę bohatera Gotham City:
“To pochodnia, która powinna być przekazywana od jednego aktora do drugiego. Już nie mogę się doczekać by zobaczyć co ktoś inny pokaże w tej roli.”

Wcześniej scenarzysta “Man of Steel” i “The Dark Knight” David S. Goyer potwierdził, że w “Justice League” Batman będzie się różnił od postaci znanych z filmów Nolana.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
9
godzin
2
2
minut
2
7
sekund
2
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):