"The New 52: Future's End"Plotki na temat eventu, który miałby przeskoczyć w przyszłość obecnego uniwersum DC oraz towarzysząca mu cotygodniowa seria staje się faktem. W maju z okazji kolejnej edycji Free Comic Book Day, DC Comics wyda zerowy numer serii pod tytułem “The New 52: Future’s End“. W tym samym miesiącu pojawi się także numer pierwszy. Scenariuszem zajmą się Jeff Lemire, Keith Giffen, Brian Azzarello oraz Dan Jurgens, a rysunkami między innymi Ethan Van Sciver, Jesus Merino, Aaron Lopresti i Jurgens.

Historia ma toczyć się w przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości odległej o 5 lat. Autorzy będą za pomocą przeskoków w czasie skupiać się na naturze bycia bohaterem. W przeszłości zobaczymy Frankensteina, w teraźniejszości Firestorma, natomiast w przyszłości będziemy świadkami debiutu w New 52 Batmana przyszłości – Terry’ego McGinnisa. Scenarzyści  obiecują też pokazać nowe postaci oraz koncepty.

Źródło: Comics Alliance

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

O tak czekałem na Batman Beyond jako oficjalne kontinuum New 52

Durne. Czyli mija 5 lat od terazniejszych wydarzen i Bruce juz nie jest Batmanem tylko starym zgredem? W ciagu 5 lat dobije do poznej osiemdziesiatki DC nie przestaje zadziwiac. A co z Dickiem i Timem?

Ale przecież to nie ma być przeniesienie całego konceptu z serialu animowanego na łamach komiksu z głównego kanonu tylko dopasowanie Terry’ego jako Batmana do tego timeline’u. Zatem pewnie jakiś powód będzie, dla którego wystąpi ale na pewno będzie się różnił. Poza tym, strój z Batman Beyond już pojawił się w jednym zeszycie “Batmana”.

Kelen, w jakich okolicznościach pojawił się ten strój?

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki