Forum
Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,

bs_logoWarner Bros. oficjalnie ogłosiło, że długo wyczekiwany przez fanów wspólny film z udziałem Batmana i Supermana nie wejdzie na ekrany kin w 2015 roku, ale dopiero 6 maja 2016.

Wcześniej pojawiły się doniesienia o kontuzji Bena Afflecka, ale miała ona wstrzymać zdjęcia tylko na 6 tygodni, a tymczasem premiera “Batman vs. Superman” została przesunięta o 10 miesięcy, a zdjęcia rozpoczną się w drugim kwartale 2014 roku. Jako oficjalny powód w oświadczeniu podane zostało, że zmiana daty premiery ma dać filmowcom więcej czasu, aby w pełni zrealizowali swoją wizję, złożonej i skomplikowanej opowieści.

BURBANK, CA – 17 stycznia 2014 – Warner Bros. Pictures ogłosiło dzisiaj, że premiera jeszcze nie zatytułowanego filmu Superman/Batman Zacka Snydera została przesunięta na 6 maja 2016 roku, dzięki czemu filmowy w pełni będą mogli zrealizować swoją wizję ze względu na złożony charakter opowieści. Podjęcie takiej decyzji oznacza przesunięcie rozpoczęcia produkcji na drugi kwartał tego roku. Studio zdecydowało również, że 17 lipca 2015 roku odbędzie się światowa premiera nowego, jeszcze nie zatytułowanego filmu, o Piotrusiu Panu. Joe Wright wyreżyseruje epicki film o chłopcu, który nie chciał dorosnąć, którego postać stworzył J.M. Barrie. Ogłoszenie wydali Dan Fellman, President, Domestic Distribution i Veronika Kwan Vandenberg, President, International Distribution, Warner Bros. Pictures.

W związku z ogłoszeniem Fellman stwierdził: “Jesteśmy zadowoleni, mogąc skorzystać z tych upragnionych letnich terminów, które są doskonałe dla premier naszych dwóch największych hitów. Wraz z fanami nie możemy się doczekać, by zobaczyć najpopularniejszych bohaterów DC Comics Supermana i Batmana po raz pierwszy razem na dużym ekranie, których wspólny film wejdzie do kin 6 maja 2016 roku. Piotruś Pan zachwycał kolejne pokolenia przez ponad 100 lat, więc jesteśmy podekscytowani mogąc ponownie przedstawić go dzisiejszym widzom na dużym ekranie latem przyszłego roku.”

Kwan Vandenberg dodała: “Wiemy, że już jest wielkie oczekiwanie na następny superbohaterski film Zacka Snydera i my również nie możemy się doczekać by zobaczyć co przygotował dla Supermana i Batmana, kiedy po raz pierwszy pojawią się na wielkim ekranie. Letni termin premiery jest też idealny dla ambitnego filmu o Piotrusiu Panu od Joe Wrighta, który na nowo przedstawi historię ukochanego, wiecznego chłopca dla widzów na całym świecie.”

W Superman/Batman Zacka Snydera wystąpią Henry Cavill, który powtórzy rolę Supermana/Clarka Kenta, i Ben Affleck jako Batman/Bruce Wayne. W filmie powrócą również znani z “Man of Steel” Amy Adams, Laurence Fishburne i Diane Lane, a Gal Gadot wcieli się Wonder Woman/Dianę Prince.

Snyder wyreżyseruje film na podstawie scenariusza Davida S. Goyera, opartego na pomyśle autorstwa Goyera i Snydera. Charles Roven i Deborah Snyder wyprodukują film wraz z Benjaminem Melnikerem, Michaelem E. Uslanem i Wesleyem Collerem którzy pełnić będą funkcję producentów wykonawczych.

Film oparty jest na postaci Supermana stworzonej przez Jerry’ego Siegela & Joe Shustera, postaci Batmana stworzonej przez Boba Kane’a i postaci Wonder Woman stworzonej przez Williama Moultona Marstona, wydawanych przez DC Entertainment.


Źródło:
CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Ech, no to na pierwsze zdjęcie napakowanego Bena w stroju, nie mówiąc o innych konkretnych ciekawostkach, będzie trzeba jeszcze poczekać…:( Oby tylko nie odwlekali tego jak nie przymierzając “Jurassic Park 4”. No i chyba faktycznie nie pozostaje im nic innego jak kręcić równolegle “Justice League”, bo latka lecą, konkurencja nie śpi, a Cavill i Affleck mają też zapewne inne role do zagrania.

za
dni
1
2
godzin
0
3
minut
0
2
sekund
2
0


za
dni
7
6
godzin
0
3
minut
0
2
sekund
2
0
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki