Forum
Już wkrótce
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,
  • "Superman: Syn Kal-Ela - Bitwa o Gamorrę. Tom 3" - 14 sie 2024,

Batman vs. Superman - fanartLatino Review dotarło do pewnych informacji na temat sposobu w jaki zostaną przedstawieni w “Batman vs. Superman” Lex Luthor i Bruce Wayne.

Chociaż obecnie scenariusz do filmu Snydera poprawia Chris Terrio to poniższe szczegóły mogą zdradzać ważne elementy fabuły “Batman vs. Superman”.

Lex będzie łysy. Jego głowa będzie dokładnie ogolona. Jednak to nie wszystko, wyróżniać go będzie także tatuaż na ramieniu przedstawiający panoramę Metropolis. Lex jest najbogatszym człowiekiem na świecie, który w wieku 18 lat dzięki własnym działaniom został miliarderem. Obecnie Lex jest szefem Lexcorp, po części jest geniuszem, bezlitosnym biznesmenem i ulicznym zbirem.

W wieku 14 lat Lex mieszkał na ulicy i żeby przetrwać wstąpił do gangu ulicznego. Szybko zrozumiał, że zawsze jest ktoś większy i silniejszy, ale nie mądrzejszy. Nim ukończył 15 lat gang należał do niego. Według Lexa siła to nie wszystko, liczy się zdecydowanie.

Lex to nie tylko zbir, który osiągnął sukces, to przede wszystkim prawdziwy geniusz, którego intelekt pozwala mu osiągnąć wszystko. Po części czuje się jak bóg.

Lexa poznajemy na początku, kiedy wizytę w jego apartamencie na 125. piętrze Lexcorp Tower składa mu Bruce Wayne. Luthor siedzi za biurkiem i przygląda się monitorom, na których widać poczynania Człowieka ze Stali. Obaj miliarderzy nie są jednak przyjaciółmi. Bruce nazwał kiedyś Lexa nienormalnym, aroganckim bachorem, Lex zaś postrzega Bruce’a, jako człowieka, który osiągnął wszystko dzięki funduszowi powierniczemu. Swój sukces Luthor zawdzięcza innowacjom i ciężkiej pracy, zaś Bruce wszystko odziedziczył.

Według Bruce’a Superman to interesujący osobnik, Lex zaś uważa go za kosmicznego intruza, którego nie powinno być na Ziemi. Superman to tylko jeden z powodów dla których Wayne odwiedza Metropolis. Interesuje go tragedia miasta. Lex widzi zaś w tym dobry interes.

Głównym priorytetem Wayne’a jest odbudowa Metropolis i uważa, że połączenie wspólnych środków przysporzy się mieszkańcom. Dlatego jest gotów odłożyć na bok spory z Lexem.

Lex uważa Wayne Enterprises za potężną firmę, ale nie na tyle by zagroziła pozycji Lexcopru. Lex Luthor to Lexcorp a Lexcorp to Metropolis. Pomimo pewnych ograniczeń Wayne Enterprises, Lex widzi pewne rzeczy, który mógłby wykorzystać, dlatego każe wysłać swojej sekretarce kontrakt.

Jeśli chodzi o Supermana, Lex uważa, że można go zabić. Mimo wszystkich jego mocy, nie jest on nieśmiertelny. Bruce wierzy w pokojowe rozwiązanie problemu Supermana.

Po tym jak Bruce opuszcza apartament, Lex zaczyna myśleć o Batmanie.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

bullshit !

skoro Latino Review jest źródłem, to możemy to włożyć między bajki

za
dni
1
0
1
godzin
0
5
minut
5
4
sekund
1
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki