Affleck Batman - fan artZapowiada się, że przesunięcie premiery “Batman vs. Superman” znacząco przyczyni się także do opóźnienia rozpoczęcia działań marketingowych, w tym wyczekiwanego przez fanów pierwszego zdjęcia Bena Afflecka w kostiumie Batmana.

Mark Hughes z Forbesa, który w ostatnim czasie na Twiterze dzielił się swoimi informacjami na temat daty premiery pierwszego zdjęcia Batmana z filmu Snydera, tym razem podał, że jest wielce prawdopodobne, że nie dane nam będzie go zobaczyć w marcu. Podobno Warner Bros. chce wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Nie wstawiajcie newsów od tego pajaca, bo jego “newsy” tak się sprawdzają, że już któryś raz to co zapowiadał się nie sprawdziło…… żenada totalna…

znowu plotki ploteczki plotunie

Od jednej z osób związanych bezpośrednio z produkcją filmu wiem że zdjęcie kostiumu zostanie opublikowane w kwietniu. Możecie mnie spokojnie cytować jako sprawdzone źródło 🙂

Zabrać mu tego twittera:) Człowiek się nastawia na niewiadomo jakie przecieki a na końcu i tak wychodzi że to wszystko spekulacje. To są wszystko pilnie strzeżone tajemnice i zapewne oficjalne zdjęcie kostiumu zobaczymy dopiero jak film będzie w postprodukcji.

No gdzie i jak??? Po porostu zrobią tak jak przy MoS, oficjalnie pokażą kostium Batmana i WW przed rozpoczęciem z nimi zdjęć (najpewniej w plenerach), aby ich wizerunek nie wyciekł, w postaci słabej jakości zdjęcia, zrobionego np. telefonem z aparatem 0,3 Mpx…

W nocie prasowej, gdy ogłaszano zmianę daty premiery, było napisane, że zdjęcia przesunięte zostały na II kwartał (kwiecień,maj,czerwiec). Od początku było więc logiczne, że najpewniej to w tych miesiącach ujawnione zostaną zdjęcia kostiumów. Istniał tylko cień szansy, że stanie się to wcześniej, bo np. szybciej wejdą na plan, ale to tylko złudne marzenia fanów.

Moim zdaniem to będzie pewnie maj. Pewnie jeszcze niejedna będzie plotka o tym, że zdjęcie ma wyjść wcześniej. Pożyjemy zobaczymy, na razie nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na oficjalne wiadomości.

już za:
dni
4
5
7
godzin
1
1
minut
1
3
sekund
5
1
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5