Forum
Już wkrótce
 • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,
 • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
 • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,
 • "Superman: Syn Kal-Ela - Bitwa o Gamorrę. Tom 3" - 14 sie 2024,

Batman vs. Superman - fananrtSerwis MoviePilot w oparciu o swoje źródło podzielił się informacjami dotyczącymi postaci Batmana w filmie Zacka Snydera. Jak zawsze w przypadku niepotwierdzonych doniesień należy je traktować z dużą dawką rezerwy i wyłącznie jako plotki.

 • Batman Afflecka będzie miał 40-lat i będzie na emeryturze.
 • Bat-kostium i Batmobil są NIESAMOWITE.

 • Oprócz kilku szczegółów wydarzenia z uniwersum Nolana będą częścią kanonu. Zaangażowanie Tali w wydarzenia z “TDKR” i śmierć Bane’a nie będą częścią kanonu jak i inne drobne szczegóły.
 • Po wydarzeniach z “TDKR” Batman przeszedł na emeryturę, by odbudować Gotham jako Bruce Wayne.
  Robin (z TDKR ale nie którego zagrał JGL) został jego pierwszym protegowanym Nightwingiem. Okres 7 lat dzieli wydarzenia z TDKR i MOS. Więc Batman Afflecka nie działał przez 7 lat.
 • W tym czasie wiedząc, że z przestępcami trzeba walczyć Batmana zorganizował Bat-rodzinę: Nightwinga, Batwinga, Batgirl, Red Robina i Robina. Ten ostatni zmarł z ręki Jokera, który uciekł podczas wydarzeń z TDKR ale później powrócił. Żeby przyciągnąć uwagę Batmana Joker postanowił zaatakować jednego z jego podopiecznych, wybrał najmłodszego i najsłabszego – Robina. Zabił go i Batman się o to całymi dniami i nocami obwiniał – jest to przygotowanie gruntu pod oddzielny film o Batmanie, Batman: Under The Red Hood.
 • Oprócz Bat-rodziny, Batman uruchomił też masę BatDronów i BatAndroidów (“BatArmy”).
 • Bruce Wayne jest jednym z najbardziej wpływowych ludzi na świecie z powodu swojego programu odbudowy Gotham i Wayne Enterprises.
 • Bruce Wayne i Wayne Enterprises praktycznie zarządzają Gotham w trakcie dnia, a nocą BatFamily i BatArmy. Bruce Wayne musi znaleźć czas by pogodzić te dwa obowiązki. I tak robi. Są spekulacje, że Bruce Wayne jest sojusznikiem Batmana. Bruce przyznaje, że “finansuje” Batmana. Ale dodaje, że nigdy go nie spotkał. Twierdzi, że dzięki Batmanowi w Gotham jest bezpieczniej. Uważa, że bez Batmana Gotham zostałoby zniszczone.
 • Po wydarzeniach z TDKR ale przed MoS, Gotham City jest znane na całym świecie jako miasto Batmana. Batman stał się międzynarodową legendą, a symbol nietoperza jest obecnie postrzegany jako symbol sprawiedliwości, buntu i odwagi. Ludzie chcą co raz bardziej wierzyć, że Batman wciąż żyje… i czuwa nad Gotham jako anioł stróż. Władzom nie podoba się, jak mity o mścicielach sprawiają, że wyglądają jak banda nieudaczników. Chcieliby by położyć kres BatFamily i BatArmy. Innymi słowy Batman ich zawstydza i stanowi dla nich problem.
 • Batman jest zaniepokojony wydarzeniami z MoS. Cały czas ma w pamięci terror jaki zgotował Gotham Bane. Odbudowa Gotham nie została jeszcze skończona. Każdy widział co kosmita może zrobić. Batman jako największy detektyw na świecie postanawia zbadać sprawę i się przygotować, postanawia zdobyć więc wszelkie informacje na temat Kal-Ela.
 • Bruce Wayne chce zaangażować się w odbudowę Metropolis. Oznacza to, że Wayne Enterprises i LexCorp muszą ze sobą współpracować. Nie jest tym zachwycony, ale wie, że to dla większego dobra.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

15 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Połączenie z filmami Nolana, proszę tylko nie to.

What the f…

To nie jest taki zły pomysł Aleeeee….. batdrony? BatArmy? Co to IronBatMen ?

Takie coś było w “Kingdom Come”, więc to po prostu inspiracja komiksami, a nie kopiowanie Iron manów. Oczywiście przeciętny widz nie będzie miał o tym pojęcia, dlatego nie wiem czy to dobry pomysł z tymi dronami.

Cała reszta brzmi jak wymysł jakiegoś fana.

Choć kto ich tam wie. To dość sprytne posunięcie, ale namieszało by mocno w głowach widzów.

Jak oni chcą to zrobić po wydarzeniach z TDKR? Przecież na koniec filmu jest pokazana scena, która pokazuje Bruce’a i Seline szczęśliwych w kawiarni, ludzie myślą, że Bruce nie żyje, a ten rozpoczął nowe życie z Seliną. Alfred sam go namawiał by zaczął nowe życie bez Batmana, a tu co? W nowym filmie nagle powróci, bo mu się nudzi? Przecież jest nawet scena pogrzebu Bruce’a to jak oni chcą to zrealizować po wydarzeniach z TDKR? Nie biorę tego wszystkiego na serio, bo duże prawdopodobieństwo, że to tylko plotki, ale jeżeli to okazałoby się prawdą to nie wiem, jak to wyjaśnią w filmie…

To plotki, to i tak pewnie bujda na resorach, ale przecież masz napisane:

“Oprócz kilku szczegółów wydarzenia z uniwersum Nolana będą częścią kanonu.”

Wywalili by z kanonu Nolana, to co by nie pasowało np. emeryturę Batmana między TDK a TDKR, Seline, ‘smierć’ Bruce’a,

a zachowano by np. działania Bane’a w Gotham, orgin Batmana z BB itp.

Pomysłowe, ale zbyt wymagające dla normalnego widza.

Przecież to nie ma sensu.Bruce sobie ułożył życie z Seliną i mają dzieci i żyją długo i szczęśliwie koniec. Śmieszna plotka.Snyder przecież mówił , że ujrzymy całkiem innego Batmana.Nie wiem po co zaśmiecać internet takimi dziwnymi newsami.

“Oprócz kilku szczegółów wydarzenia z uniwersum Nolana będą częścią kanonu. Zaangażowanie Tali w wydarzenia z „TDKR” i śmierć Bane’a nie będą częścią kanonu jak inne drobne szczegóły.”

Już tutaj kończy się wiarygodność tych doniesień.

To są bzdury, ale pamietam, że w Superman Returns zastosowano podobny zabieg.

Bzdury, bzdury 😉 Do kanonu kinoweg wykorzystać można Batman Begins i genezę Mrocznego Rycerza, bo absolutnie nie ma potrzeby przedstawiania jej ponownie.

Nie mówiąc że ten “realistyczny” Batman Nolana ni jak pasuje do Men of Steel. Należy zauważyć że jest duża różnica między Batmanem z JL a Batmanem z swojego komiksu. Trzeba to mieć na uwadze i nieco inaczej tworzyć tą postać. Oby te plotki to był tylko jakiś chory wymysł fana, bo ni jak to się ma do tego co mówił Snyder

to najgorszy scenariusz jaki czytałem, … bat rodzina? bat army? joker zabija robina? litości, i to wszystko niby w retrospekcjach? hehe ale syf, …

A co jest dziwnego w Bat-familly albo w tym, że Joker zabija Robina ?

Bolszewickie brednie!

Mam nadzieję że chociaż część tych plotek okaże się prawdą 🙂

za
dni
1
0
1
godzin
0
4
minut
5
1
sekund
1
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki