Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Ben AffleckJennifer Garner, żona Bena Afflecka, podczas promocji swojego najnowszego filmu “Draft Day” nie uniknęła pytań dotyczących Batmana. Chociaż aktorka przyznała, że miała drobne kłopoty, bo za dużo wcześniej zdradzała na temat “Batman vs. Superman” i obiecała, że teraz będzie trzymać wszystko w tajemnicy, to i tak ostatnio ujawniła kilka interesujących faktów.

Już wcześniej Rehan Jalali, trener dbający o przygotowanie fizyczne Bena Afflecka do roli Batmana, zapewniał na Twiterze, że aktor będzie się prezentował jak prawdziwy superbohater. Garner dodała zaś, że jej mąż ćwiczy przynajmniej dwa razy dziennie i że ma 43 cm bicepsy. Wszystko więc wskazuje, że na ekranie mierzący 192 cm wzrostu Ben będzie wyglądał imponująco.

Jednak to nie wszystko czego się ostatnio dowiedzieliśmy. Już od dłuższego czasu w Detroit trwają przygotowania do rozpoczęcia zdjęć do “Batman vs. Superman”. Dzięki Jennifer Garner wiemy, że w najbliższy piątek, 11 kwietnia, udaje się tam Ben Affleck. Na miejscu są już pozostali aktorzy wcielający się w role superbohaterów, Henry Cavill i Gal Gadot, a wkrótce dołączy do nich projektant kostiumów Michael Wilkinson.Actress Jennifer Garner ~ Jimmy Fallon's… przez HumanSlinky

Źródła: ManOfSteelFanpage, SHH, Collider

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

43 cm? Nawet imponujące. Takie rozmiary mieli i mają Stallone czy Van Damme (tak, dziadki nadal są w niesamowitej formie). Z drugiej strony podobne ma większość aktorów grających superbohaterów – Evans, Hemsworth czy Cavill. Więc obecnie jest to norma. Oczywiście do Arnolda w szczycie formy brakuje jeszcze sporo, ale chyba nikt aż takich rozmiarów u Batmana nie chciałby oglądać. Najważniejsze jest jednak to, że Affleck traktuje ten film poważnie. Nie żebym spodziewał się czegoś innego.

Tak na marginesie – wiem, że to tylko jej publiczna osobowość, ale Jennifer Garner wygląda na naprawdę ciepłą i sympatyczną osobę. Good job Mr Affleck!

no i rewelacja , będzie POMPA i SIŁA !!! 😛

Jak piz**** Supermana to się Clark nie pozbiera 😈

yuppi ;P czyli za niedługo jakieś zdjęcia będą wyciekać

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):