Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

Gal Gadot jako Wonder WomanZack Snyder, Ben Affleck, Henry Cavill, i Gal Gadot pojawili się na panelu Warner Bros. w San Diego i zaprezentowali teaser trailer “Batman v Superman: Dawn of Justice” oraz pierwsze zdjęcie Gal Gadot w roli Wonder Woman.

Fotografia Wonder Woman szybko została wrzucona do sieci przez Zacka Snydera i teraz wszyscy mogą ocenić wygląd superbohaterki, wystarczy kliknąć tutaj.

Na początku zaprezentowanego zwiastuna pojawia się Batman, w kostiumie bardziej zbliżonym do zbroi z “The Dark Knight Returns”, stojący w deszczu na dachu jednego z budynków Gotham. Jego oczy święcą się na biało, kiedy ściąga płachtę przykrywającą Bat-sygnał. Po chwili na niebie widać Supermana, którego oczy robią się czerwone, kiedy dostrzega Batmana. Następnie pojawia się logo “Batman v Superman: Dawn of Justice”.

BvS - SDCC

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Kostium wygląda rewelacyjnie.

Super, a niektórzy już marudzą że nadal za mało ‘napakowana’ i że kolory zbyt mało widoczne, wg mnie rewela, WW zwłaszcza w new 52 nie jest wcale taki koks, poza tym Gadot jest wysoka i bardzo fajnie.

tych kolorów to w zasadzie mogliby troszkę dorzucić. Superman zachował swoje barwy to i WW mogłaby być trochę mniej “brunatna”

Ładnie WW wygląda!

Strój odpowiedni to filmu aktorskiego.

wygląda fajnie, ale jakoś wolałbym żeby to był film jedynie z Batmanem i Supermanem… nie wiem czemu – chcę żeby jak najmniej była na “ekranie” 😉

za
dni
1
4
godzin
1
1
minut
4
5
sekund
5
5


za
dni
7
8
godzin
1
1
minut
4
5
sekund
5
5
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki