Pierwsze szczegóły o DLC do „LEGO Batman 3: Beyond Gotham”

|

autor:

|

kategorie:

"LEGO Batman 3: Beyond Gotham" DLCNa potrzeby gry „LEGO Batman 3: Beyond Gotham” przygotowano 6 DLC, pierwsze z nich dostępne będą od 14 listopada. Będą to „The Dark Knight Pack”, „Man of Steel Pack” oraz „Batman 75th Pack”, które umożliwią graczom dostęp do nowych postaci oraz pojazdów.

„The Dark Knight Pack” umożliwi graczom wzięcie udziału w kultowej scenie pościgu znanej z filmu Nolana. Będzie można się wcielić w Batmana, Gordona lub Jokera i jego pomocników. DLC umożliwi też granie takimi postaciami jak Bane i Catwoman.

W „LEGO Batman 3: Beyond Gotham”, Batman łączy siły z superbohaterami uniwersum DC Comics i wyrusza w kosmos, aby powstrzymać złowieszczego Brainiaca przed zniszczeniem Ziemi. Wykorzystując moc pierścieni Lanternów, Brainiac zmniejsza światy, aby dodać je do swojej kolekcji miniaturowych miast z całego wszechświata. Najwięksi superbohaterowie i najbardziej przebiegli złoczyńcy muszą połączyć siły i wyruszyć w podróż do różnych światów, by zebrać pierścienie Lanternów i powstrzymać Brainiaca nim będzie za późno.

Gra trafi do sprzedaży 11 listopada na Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3, Wii U, Nintendo 3DS, PlayStation Vita i PC.

Źródło: IGN



dni
5
6
3
godzin
0
8
minut
4
7
sekund
2
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman, Tom 5: Mroczne więzienia" – 25 marca 2026
  • "Władza absolutna, Tom 1: Pozbawieni mocy" – 25 marca 2026
  • "Bat-Man: Pierwszy rycerz" – 08 kwietnia 2026
  • "DC kontra Wampiry" – 08 kwietnia 2026
  • "Batman/Superman: World's Finest, Tom 5: Tajne początki" – 22 kwietnia 2026

Kalendarium

  • 65 lat(a) temu urodził się Todd McFarlane, rysownik komiksów m.in. Spawn/Batman

Sonda

Najlepsza okładka Neala Adamsa?







Zobacz wyniki