Forum
Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,

Arkham KnightSerwis Game Informer umieścił na swojej stronie zupełnie nowy gameplay pochodzący z “Batman: Arkham Knight”. W filmie możemy zobaczyć między innymi Batmobil w akcji oraz walkę Batmana z ludźmi Arkham Knighta na terenie ACE Chemicals. Materiał możecie obejrzeć pod tym linkiem.

W sieci ukażą się jeszcze dwa kolejne fragmenty rozgrywki – 1 oraz 6 grudnia.

Strach na wróble powraca do Gotham, by zjednoczyć wszystkich zbirów i pozbyć się Batmana raz na zawsze. Podczas gry mieszkańcy Gotham ewakuują się z miasta, a gangi przejmują nad nim kontrolę, Batman wyrównuje swoje szanse, wyjeżdżając na ulice w swoim legendarnym Batmobilu.

Źródło: Game Informer

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

niestety utwierdzam się w przekonaniu że ten batczołg popsuje klimat gry

Niby jak ma popsuć klimat? już od dawna gracze domagali się by w grze dodali batmobil,twórcy nie mogli go jednak wprowadzić bo by musieli robić o wiele większe lokacje odpowiednio dostosowane do poruszania się.

Jak to ma być finał Batmana to nic dziwnego że w końcu dali coś nowego.

tak jak widzisz, strzelanka Batczołgiem nijak się ma dla mnie do postaci Batmana. Jeszcze bym zrozumiał zwykły Batmobil, ale nie taki z działami, rakietami i czymś tam jeszcze.

Przedtem miałem wątpliwości kto będzie Arkham Knightem ale teraz już wiem i jestem niemal w 100% pewien że to Jason Todd. Jason Todd/Red Hood pojawi się w grze jako grywalna postać w ramach DLC do trybu wyzwań a miejsce ACE Chemicals też nie jest takie przypadkowe na tym trailerze gdyż zarówno w komiksie Under the Hood jak i w filmie pierwsze spotkanie po latach między Batmanem a Jasonem odbyło się właśnie w ACE Chemicals.

Arkham Knight to raczej nowa postać,choć możliwe ze jest to ktoś znany.Ale Red Hood właśnie odpada z tego powodu co napisałeś,Jason będzie w DLC i tyle,po co miałby się zmieniać na Arkham Knighta? to nie ma sensu,zwłaszcza że Jason był wkurzony na Batmana za to że ten go nie pomścił.A po Arkham City.SPOILERRR
Wszędzie rozeszła sie nowina że Batman zabił Jokera.Wiec Todd nie ma powodu by zbierać jakąś armię i chcieć zabić Gacka.

A ja podtrzymuję to co napisałem wcześniej i niewykluczone że z tym DLC może chodzić jedynie o zmianę stroju stąd ten Red Hood. Jeśli chodzi o fabułę to różne mogą być motywy postaci. Pamiętajmy że seria ”Arkham” jest w dużej mierze oryginalną interpretacją jej twórców i różni się nie tylko względem dotychczasowych filmów ale również od kanonu komiksowego o Batmanie. Nie ma szans by to był ktoś zupełnie nowy, chodzi o zemstę i nie widzę bliższej Batmanowi i lepiej wyszkolonej postaci od Jasona która mogłaby stworzyć tak realne zagrożenie dla Gotham po przemianie z bohatera w złoczyńcę.

A ja podtrzymuję też to co napisałem,po co Red Hood miałby zmieniać kostium i zbierać jakąś armię? w dodatku NIE MA już powodu by złościć się na Batmana skoro na ulicach chodzą głosy o tym że Gacek zabił Jokera.W dodatku to by bylo też zbyt oczywiste że to niby Jason.
Dla mnie sama postać bardziej przypomina Wratha.
No i ksywka “Arkham” więc może ktoś powiązany z Amadeusem Arkhamem.

A ja myślę że arkham knight to ktoś z dwójki joker hush . Na początku strach na wróble mówi mu ze twój moment zemsty jeszcze nadejdzie i myślę że to chodzi o jokera bądź husha

za
dni
1
3
godzin
0
1
minut
3
6
sekund
4
2


za
dni
7
7
godzin
0
1
minut
3
6
sekund
4
2
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki