Forum
Już wkrótce
  • Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, Tom 1 (WKKDC BiZ) - 06 lip 2022,
  • Dceased. Martwa planeta - 13 lip 2022,
  • Batman Knightfall: Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2 - 27 lip 2022,
  • Liga Sprawiedliwości. Wieczna zima - 27 lip 2022,

DeathstrokeEl Mayimbe z Latino Review podzielił się nowymi plotkami na temat “Suicide Squad”. Tym razem dotyczą one postaci Deathstroke’a. Ma to być zabójca do wynajęcia pracujący dla Onslaught. Nie będzie miał żadnych supermocy, ale będzie kluczową postacią filmu. Jego pierwsze pojawienie się ma być iście “szalone”. Będzie to prawdziwy twardziel, który praktycznie w pojedynkę na początku filmu rozprawi się z Suicide Squad.

Kostium Deathstroke’a ma być w dużej mierze oparty na technologii “stealth”. Za podstawę projektu służą obecnie wykorzystywane przez wojsko kombinezony taktyczne. Deathstroke będzie uzbrojony po zęby i używać będzie miecza oraz broni automatycznej. Według concept artu nie stracił jeszcze oka. Nie brakuje za to ikonicznej maski znanej z komiksów.

Głównym faworytem do roli Deathstroke’a jest Joe Manganiello, który właśnie zrezygnował z udział w jednym z projektów, i tym samym ma wolny terminarz na udział w “Suicide Squad”. Wcześniej do roli przymierzany był Joel Kinnaman, ale ostatecznie zagra on Ricka Flagga.

Źródło: El Mayimbe – Instagram

PRZECZYTAJ TAKŻE:

11 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Deathstroke to jedna z moich ulubionych postaci. Jak się pojawi w Suicide Squad to będzie istna miazga! 🙂

Zgadzam się. Deathstroke zmiażdży system!

Oby to była prawda,choć to kolejne ploty od Latino Review…

Ciekawe, czy to właśnie Deadshot go oczka pozbawi… ;p Pasowałoby! 😛

Ja również bardzo lubię Deathstrokea i nie rozumiem dlaczego go porównują do takiego Deadpoola, przecież Deathstroke był pierwszy a Deadpool to taki głupek i nawet do pięt nie dorasta Slade’owi. Najlepszym kandydatem do roli Deathstokea byłby Stephen Lang.

Deadpool to chyba najbardziej przereklamowany bohater komiksowy ever, jarają się nim głównie ci, którzy swoją przygodę z Marvelem i DC zakończyli na internetowych memach; przecież teraz tej postaci bliżej jest do Harley Quinn niż do Deathstroke’a ;P

Ja postać znam z komiksów nie z memów.Widac nie masz pojęcia o tej postaci.Oczywista oczywistość że bliżej mu do Harley niż do Deathstroke’a,Deadpool to przecież jego parodia.Postać stworzona po to by wywołać uśmiech na twarzy,to kompletny pajac,postać komediowa,luźny bohater który ma ogromny dystans do otaczającego go świata,robi jaja z wszystkiego i łamie 4 ściane.

Deathstroke = Badass
Deadpool = Przereklamowany idol tępej amerykańskiej gimbazy i pryszczatych prawiczków którzy wolą obcować z własną ręką niż z dziewczyną.

Tyle w temacie.

Deadpool jest dla mnie świetny i co ;P
Postać komediowa z dystansem,robiąca sobie z wszystkiego jaja.

Mnie najbardziej wkurza filmik death battle w którym Deadpool pokonuje Deathstrokea mimo że Slade takich jak Deadpool zjada na śniadanie. W ogóle ten kto to nagrał jest żałosny i nieśmieszny. Tym bardziej jest to wkurzające bo przecież pamiętam jak w komiksach Deathstroke dał raz czy dwa nawet niezły wycisk Batmanowi a niby miałby przegrać z takim łachem jak Deadpool.

https://www.youtube.com/watch?v=Yn8ZqX82neg

Cóż to była walka na śmierć i życie,Deadpool został przeklęty,nie może nigdy umrzeć.Więc walka nie była fair.Gdyby nie to i healing factor oraz zdolność zburzenia 4 ściany Deathstroke by wygrał z palcem w pupie.Slade to jeden z mądrzejszych ludzi na planecie w uniwersum DC.

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
5
7
godzin
1
2
minut
0
8
sekund
1
9

Sonda

Czy film "Batgirl" powinien zadebiutować w kinach?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292