Forum
Już wkrótce
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,
  • "Superman: Syn Kal-Ela - Bitwa o Gamorrę. Tom 3" - 14 sie 2024,

"Batman: Arkham Knight"Premiera “Batman: Arkham Knight” przyniosła wiele nerwów posiadaczom pecetów. Najnowsza produkcja Rocksteady sprawiała ogromne problemy dla wielu graczy na tej platformie. Negatywna reakcja na słabą wydajność gry zaowocowała m. in. falą złych ocen na platformie Steam, gdzie pozytywnych było zaledwie 31%.

Warner Bros. 25 czerwca postanowiło wycofać “Batman: Arkham Knight” ze sprzedaży na komputery do czasu zbadania sprawy i wypuszczenia poprawionej wersji. Wydawca razem z Rocksteady wystosowało również przeprosiny dla graczy i deklarację poprawy stabilności gry.

Źródło: Steam

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

No dobra,spoko,cos nei wyszlo,wiec dadza poprawiona wersje.Prawidlowa i pozytywna decyzja.
Ale prosze was,nie przerwe teraz gry w trakcie i nei bede czekal na wydanie nowej edycji tylko dlatego,ze czesci spoleczenstwa sie cos nie podoba.
Kupilem w preorderze,zainstalowalem,gram i grac bede.A to,ze czasem cos przytnie?No i co z tego?Ogolnie gra chodzi plynnie a i tak nie gram na maks ustawieniach.Jest ok i nie zamierzam niczego odinstalowywac ani przerywac.

Ale przecież nikt nie każe ci przerywać. Ci, co już grę posiadają mogą dalej z niej korzystać.

Zawiodłem się na Rocksteady i rozumiem wściekłość fanów, którzy oczekiwali po produkcji AAA najwyższej jakości, a dostali półprodukt, który nawet na potężnym sprzęcie tnie. Tak się nie traktuje klientów i fanów.

Tak właściwie to Rocksteady za to nie odpowiada. Winę za to powinno się obarczyć chciwość WB. Podobna sytuacja była przy Arkham Orgins który również był spaprany. Nie tak mocno ale jednak. Jak widać to nic nie nauczyło wydawcę i fanów bo nową grę łykali w ciemno. Na szczęście na steamie są te zwroty i może to coś zmieni w polityce wydawców.

Ale cóż to za porównanie?

Przecież “Arkham Orgins” robiło nowe i niedoświadczone studio stworzone właśnie przez WB, dlatego gra była niedopracowana!

Natomiast “Arkham Knight” stworzyło Rocksteady – oczywiście, że to ich trzeba winić za to co się teraz dzieje.

Rocksteady nie odpowiada za konwersje gry na PC. Zostało to powierzone innemu studiu, i to oni schrzanili. A kto podjął decyzję o wydaniu schrzanionej gry? Worner. Tak więc ostateczną winę za to co się dzieje ponosi Worner, tak samo jak wcześniej za Origins.

Ah ten wOrner* 🙂

Ale wydawcą wszystkich części (poza Asylum na początku) jest właśnie Warner Bros. Interactive Entertainment. Nie można mylić publishera Warner Bros. IE i developera Warmer Games Montreal.

Za niedopracowaną konwersje winę ponosi tylko i wyłącznie studio odpowiedzialne za port i ich brak kompetencji w postaci dobrego przetestowania tytułu.

Nie wiem jak było przy poprzednich częściach, ale Asylum i City miało właśnie zawsze opóźnienie na PC względem konsol – i powód teraz jest raczej oczywisty.

za
dni
1
0
1
godzin
0
5
minut
5
9
sekund
2
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki