Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

empire_004Za sprawą nowego numeru Empire do sieci trafiły już nowe zdjęcia z “Suicide Squad” w tym przedstawiające Harleen Quinzel podczas rozmowy z Jokerem w Akrham Asylum oraz Enchantress. Nie zabrakło także informacji o poszczególnych bohaterach.

Dowiadujemy się kilku interesujących rzeczy, w tym o roli Katany, która dołącza do drużyny na ochotnika jako ochroniarz Ricka Flaga. Jej miecz tak jak w oryginale więzi dusze.

Charles Roven ujawnił natomiast, że styl ubierania Jokera inspirowany jest szefami meksykańskich karteli. Reżyser David Ayer stwierdził zaś, że Jared Leto jakimś cudem dokonał niesamowitych rzeczy jako Joker przekraczających granice umysły. Jest po prostu przerażający.

empire_012Karen Fukuhara o Katanie: “Ma zasady i kodeks moralny. Może również zgładzić setki osób na jednym oddechu.”

empire_013Adam Beach o Slipknocie: “Robi wrażenie. Może wspiąć się wszędzie. Zawodowo zajmuje się duszeniem. Żartuje, że złapano go kiedy dusił Wonder Woman. Pobrałem aplikację Grog Knots. Teraz mógłbym związać konia.”

empire_014Jai Courtney o Boomerangu: “To gbur w całym tego słowa znaczeniu. Pierwszą radą Davida było, ‘Znajdź w sobie wewnętrznego gnojka’.”

empire_015Jay Hernandez o Diablo: “Większość z tych ludzi jest szczęśliwa, że mogą być na wolności i zabijać, ale on po prostu chce trzymać się z dala od walki.”

empire_016Adewale Akinnuoye-Agbaje o Killer Crocu: “To kanibal nie panujący nad gniewem. Chociaż, zjada tylko najbardziej utalentowane osoby. Jest wybredny.”

empire_017Joel Kinnaman o Ricku Flagu: “Flag jest agentem wyższego stopnia pracującym dla rządu. Wielu jego przyjaciół zginęło, a on zabił wielu, wielu ludzi. Deadshot sprawia mu najwięcej problemów. Harley łatwo się rozprasza, ale jeśli wykonanie rozkazu oznacza rozwalenie paru rzeczy…”

empire_001empire_002 empire_003 empire_004

empire_011empire_008 empire_009

empire_005 empire_006 empire_007 empire_010

Źródło: CBM (1, 2, 3, 4)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"