Batmobil w "Batman v Superman: Dawn of Justice"W słowackim spocie “Batman v Superman: Dawn of Justice” wykorzystano nowy fragment pokazujący wyjazd Batmobila.

Do sieci trafiły także skany (nie najlepszej jakości) z nowymi zdjęciami z planu na których widać m.in. gabinet Bruce’a w Wayne Enterprises.


Cbn36gcUkAAcotb

Cbn044LUUAEa9Zo

Cbn04y1UcAAP943Źródło:
CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

11 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Daje czadu ale BATMOBILU 1989 1991 & 2002 2005 2008 NIE PRZEBIJE CHOCIAZ I TAK JEST HYBRYDA TYCH DWOCH AD.2016 ;D

Zgodzę się że ciężko będzie konkurować z pojazdem z 1989 roku ale proszę cię 😀 tumbler z batmobilem nie ma nic wspólnego bo to przecież mini-czołg a batmobil to super-szybka fura wzorowana na sportowych samochodach jak Lamborghini czy Bugatti.

@ Zwierzak
Zarzucasz Nolanowi, że jego Tumber nie jest w ogóle batmobilem. Tak się składa, że tak samo jak Nolan zrobił z batmobila czołg miejski, tak samo 15 lat wcześniej Burton zrobił z batmobila furmułę. Oba designy były nowatorskie jak na swoje czasy, bo w komiksach pojazd ten był zwykłym retro-autem z głupimi ozdóbkami ala głowa nietoperza na przodzie.

Owszem Batmobil wyglądał kiedyś inaczej ale teraz wszędzie nawet w komiksach i grach robi bardziej za brykę inspirowaną pojazdami wyścigowymi a Tumbler wygląda bardziej jak pojazd przeznaczony dla wojska. Druga rzecz jest taka że Batmobil to Batmobil a Tumbler to Tumbler więc nie ma się nad czym dłużej zastanawiać.

Za dużo CGI

Tumbler – najlepszy batmobil wszech czasów.

Nie żebym był złośliwy ale domyślam się o co biega z tym twoim nickiem :mrgreen:

Wal

Zgaduję że jesteś ksenomorfem 🙂

Nie, ale blisko.

Ok wszyscy macie po części rację Kto ma DVD całej trylogii Nolana ten zapewne wie ze do THE DARK KNIGHT RISES w dodatkach dano wspanialy dokument o wszystkich jak na razie BATMOBILACH Od komiksu przez filmy i inspiracje wypowiedzi wywiady szkice pomysly Tam jest to wszystko pieknie zebrane Ale do TUMBLERA TO CHYBA KAZDY WIEDZIEC POWINIEN ZE TO MIX HUMMERA LAMORGHINI ZATEM SPORTOWY CZOLG A projektant od ID4 Totapulos zrobil kogel mogel z wszystkich po czesci ale ponoć ma byc mega funkcyjny Czas pokaze…jak bardzo BvS Ja wciąż zalujevze świetny projekt H.R.GIGERA NIGDY NIE ZOSTAL ZREALIZOWANY DO BATMAN FOREVER

za
dni
1
2
6
godzin
0
5
minut
1
5
sekund
0
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):