Forum
Już wkrótce
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,
  • "Superman: Syn Kal-Ela - Bitwa o Gamorrę. Tom 3" - 14 sie 2024,

"Batman v Superman: Dawn of Justice"Zgodnie z przewidywaniami udostępniono w sieci ostateczny zwiastun “Batman v Superman: Dawn of Justice”. Mamy okazję zobaczyć Batmana w akcji oraz także po raz pierwszy usłyszeć głos Wonder Woman.


PRZECZYTAJ TAKŻE:

18 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Zajebioza

Jestem pod wrażeniem, bardzo ładny trailer. 🙂 Zwłaszcza, że tak zmontowany, jakby z “perspektywy” Batmana. 🙂

O taki trailer walczyłem!

W porównaniu do poprzednich zwiastunów ten jest fantastyczny 😀

Sposób w jaki Batman rozprawia się z przestępcami w tym zwiastunie miażdży wszystko co do tej pory pokazali.

comment image

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Nie mogli tak od razu?

Pierwszy trailer też był niezły. Jedynie ten drugi tylko do połowy był fajny.

Masz absolutną rację 🙂
Ale trzeba przyznać, na taką sekwencję walki Batmana z bandziorami w filmie czekaliśmy całe życie.
Zauważyłem też koleiny gadżet i inną chronologię, gdy Batman wypada z podłogi, to myślę że kolejna scena jet ta pod koniec trailera gdzie pod sufitem przy pomocy czegoś, co nie widać za dobrze neutralizuje broń palną wszystkich przeciwników (coś ala gadżet z gier Batman Arkham), po tym może bezpiecznie przeprowadzić multi nokaut z początku trailera.

Ta początkowa scena wygląda jakby żywce wyciągnięta z serii Arkham. W szczególności z detective modem na monitorze Alfreda 🙂

REWELACJA!!! Teraz trzeba tylko jakoś dotrwać do 1 kwietnia.

W koncu Batman jest mega kozakiem podczas walki! I wsystko swietnie widac. Niepokoi tylko troche Es przelatujacyz Gackiem przez budynek, chyba ze byl opustaszaly…

Według pewnych informacji z Reddit, które zostały bardzo, ale to bardzo szybko usunięte, Batman będzie walczył z Supermanem w wyludnionej strefie Gotham City, która dodatkowo została odpowiednio przez niego przygotowana do tego starcia.

Tak właśnie o taki TRAILEREK chodziło !!! Jestem pod wrażeniem i mam nadzieję że film będzie hitem i BATMAN ukradnie ten film a Ben sprawdzi się jako Bruce i mignie parę tygodni pózniej w ” Legionie Samobójców ” Skoro to niby najdroższy film w Historii Kina jak na razie ponad 400 milionów dolarów to nie mogą wtopić tych pieniążków a ja wiem już na pewno że wybiorę się kilkakrotnie na ten film !!! Oj będzie się działo ! :mrgreen:

Jakby ktoś nie wiedział nie jestem dobrze nastawiony na ten film… Ale mimo tego ok, przyznaję scena wejscia na “drugie piętro” zajebista, na to czekałem Batman w klimatach Arkham

Niemożliwe, czyżby ktoś wreszcie zrobił świetne sceny akcji z Batmanem?

No jak widać 😉

https://www.youtube.com/watch?v=53SUoYnOfOs warto zobaczyć, analiza poszczególnych klatek i wiele elementów składających się w całość a poszatkowanych w zwiastunie.

za
dni
1
0
2
godzin
0
0
minut
2
6
sekund
0
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki