Forum
Już wkrótce
  • “The Batman” 4K, BD, DVD - 27 maj 2022,
  • “The Batman” w HBO - 28 maj 2022, 09:25
  • “The Batman” w HBO - 28 maj 2022, 22:55
  • Nieskończony kryzys. Tom 2 (WKKDC BiZ) - 08 cze 2022,

BatmanWedług najnowszych plotek, którego źródłem jest Umberto Gonzalez z Heroic Hollywood, Ben Affleck i Geoff Johns mają pełną kreatywną kontrolą nad osobnym filmem z Batmanem. Oznacza to, że producenci Zack Snyder, Deborah Snyder i Charles Roven, ani nikt inny nie będzie wchodzić im w drogę. Affleck będzie mógł wyreżyserować film na podstawie scenariusza swojego autorstwa dokładnie tak jak chce.

W duecie Affleck/Johns, Geoff ma pełnić bardziej funkcję konsultanta dbającego o komiksowe tło.

Oczywiście na razie te doniesienia to tylko plotki, ale biorąc pod uwagę, że Waner Bros. bardzo zależało by Affleck wyreżyserował “Batmana”, to niewykluczone, że rzeczywiście dostał pełną artystyczną kontrolę nad filmem.

Źródło: Heroic Hollywood

PRZECZYTAJ TAKŻE:

12 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Bardzo dobra wiadomość. Cieszę się że Snyder nie będzie brany pod uwagę bo pewnie pojawiłoby się w tym filmie całe mnóstwo idiotyzmów, dziecinady i zamiast dobrego filmu wyszłaby z tego papka dla niemowląt.

Kiedy wreszcie się nauczycię że wszystkie błedy mos i BvS to nie wina snydera tylko scenariusza który napisał goyer patałych zenada ogarnijcie sie
Synder to dobry jeśli nawet nie bardzo dobry reżyser oddajacy ducha komiksów na ekranie gosciu ma talnet do tego a to ze dostaje lipne scenariusze to wina tylko i wyłącznie warne bros że trzymaja takie cwoka jak goyer
pozdrawiam i ogarnijcie sie

A wiadomosc dobra bo affleck mega ogarniety gosciu

Goyer napisał tylko pierwszą wersję, po czym został odsunięty od projektu, a scenariusz przepisał/poprawił/zmienił chwalony przez wszystkich Chris Terrio. Albo sprawę zwalił Goyer, albo Terrio, albo obaj, bo scenariusz był dziurawy, a ten drugi sklejał go taśmą klejącą. 😛

I nie, nie wszystkie błędy są winą scenariusza. Wiele z nich to zasługa studia i Snydera, który jest bardzo słabym reżyserem, nie umie dobrze opowiadać historii, nie umie prowadzić aktorów, ma dziwne podejście do efektów specjalnych (nadużywa CGI, które we wszystkich jego filmach wygląda jak z gier na Xbox360 – zero fotorealizmu). W zasadzie Snyder ma oko do strony wizualnej (kolorystyka i zdjęcia psujące do adaptacji komiksów) i scen akcji, ale nawet przy tym dał ciała w BvS, więc… absolutnie zgadzam się z Kinomanem.

Uzupełniając tylko szybko wypowiedz Jubego.
Poza tym reżyser ma prawo korygować scenariusz, nie musi się go tępo trzymać. Jeśli jaja wystarczające to można się producentom postawić, zamiast kręcić na upartego sceny “hej popatrzcie Aquaman!”

“i scen akcji, ale nawet przy tym dał ciała w BvS,”
nie wierzę w co czytam.
To już nawet najwięksi krytycy filmu uważają że sceny akcji są BDB. Nie wiem do czego w scenach akcji w tym filmie można się doczepić.

Czekam na recenzje z przykładami, gdzie ktoś twierdził, że sceny akcji w filmie są bardzo dobre. I dare You, I double dare You. Chociaż trzy takie recenzje. Nawet nie musza być od “największych krytyków”, niech będą od tych, którzy ocenili film pozytywnie.

Jak dla mnie pod względem akcji Snyder totalnie dał ciała. W MoS wszystkie sekwencje były zajebiste, a tutaj pojedynek Batman vs. Superman ma kilka niezłych momentów (np. kiedy Superman odzyskał siły, a Batman w niego uderzał i zaczął wgniatać sobie dłoń w zbroi) i Batman się pobił fajnie trzy minuty ratując Marthę. Koniec, o reszcie można zapomnieć, tak bardzo była nijaka, głupia i wypchana nieczytelnym CGI.

Bo to Juby , jego hobby to cały czas użalanie się nad tym filmem xD

Chris Terrio ma na koncie dobry scenariusz do np. “Operacja Argo”. Aż trudno uwierzyć, że miał coś wspólnego z “Batman vs Superman”. Wręcz nie wierzę, w to. W każdym razie mam wielkie nadzieje co do osobnego filmu “Batman” B. Afflecka i bardzo się cieszę, że ma dużą kontrolę nad tym projektem. Czekam!

Jak zawsze największy krytyk którego hobby to użalanie się musiał skomentować xD

Na taka wiadomość czekałem i wiem , że jeśli Benowi nikt nie będzie wchodził w drogę , to projekt będzie konkretny ;D

“Affleck będzie mógł wyreżyserować film na podstawie scenariusza swojego autorstwa dokładnie tak jak chce” – powiedzcie mi coś, czego nie wiedziałem od chwili, gdy ogłoszono, że Affleck zostanie Batmanem.

Przecież to jest oczywista oczywistość.

Nie jestem do konca pewien… Hej posmieje sie tu troche, ale największe Batmanowe gnioty wyszły z powodu oddania całkowitej kontroli w ręce “człowieka z wizja”. TDKR bylo w pełni oddaniem władzy Nolanowi a B&R Schumacherowi.
A tak serio, jakby Geoff Jones miał coś do powiedzenia a Affleck wysłuchał, to, to… Nie przejdzie mi przez gardło xD to wyjdzie moze cos dobrego

już w kinach!

już za:

dni
3
9
1
godzin
1
5
minut
0
4
sekund
1
0

Sonda

Które wydanie fizyczne "The Batman" zamierzasz kupić?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292