Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

BatmanWedług doniesień serwisu /Film scenariusz “The Batman” zostanie napisany od nowa. Tym samym nie ma już pewności, czy chociażby głównym złoczyńcą będzie Deathstroke, w którego miał się wcielić Joe Manganiello. Nie wiadomo, kto pracuje nad nowym scenariuszem ani czy jakieś pomysły z tekstu autorstwa Bena Afflecka i Geoffa Johnsa zostaną wykorzystani

Jeśli zaś chodzi o rozpoczęcie produkcji, to najprawdopodobniej nastąpi to dopiero w 2018 roku. Reżyser Matt Reeves do końca czerwca związany jest kontraktem z wytwórnią FOX i obowiązkami związanymi z promocją “War of the Planet of the Apes”, o czym na Twiterze poinformował Justin Kroll z Variety.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

16 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Pfff… No jasne. Bo przecież koniecznie MU$IMY zrobić ten film.

Tak musimy. Oczywiście Ty sprowadzasz wszystko do kasy, ale to tak to.można wszystko spłycić. Marvel też wali filmami dla kasy i nikt nie narzeka.

Ehhhhhh chyba tego Batmana się nigdy nie doczekamy……..

Serio pytanie – czy myślicie, że oni w ogóle mają jakiś konkretny plan na DCCU? Czy tak po prostu rzucają gówno na ścianę i patrzą co się przylepi?

rzucają. Gdyby mieli plan dostosowaliby się do żądań Aflecka i dali mu czas na zrobienie swojego Batmana. A tak zamęczyli chłopaka pogonią za terminami z dupy i mamy efekty. Terminy i tak się przesunęły. Zresztą jak się patrzy na inne produkcje to nie tylko z Afleckiem mieli problem, ciągłe zmiany dyrektorów, przesunięcia terminów. 2 wersje filmów. Żal.

Ktoś pamięta ile czasu temu był news o tym, że scenariusz Afflecka jest prawie skończony i są nim zachwyceni? 😛

Właśnie odpadła druga po “Flashu” planowana premiera filmu DCEU na 2018 rok. Wygląda na to, że w przyszłym sezonie będzie tylko “Aquaman”. Tymczasem Marvel od tego roku zaczyna wypuszczać trzy filmy rocznie. Nokaut!

Spójrzmy prawdzie w oczy. Na stworzenie wielkiej produkcji potrzeba czasu. “Gotham City Sirens” nie ma nic, poza pomysłem i chyba pisze się scenariusz. Nie ma takiej opcji żeby zdążyli z tym filmem na 2018 rok, no chyba, że na ostatni kwartał, ale tam już zaklepany jest Aquaman.

A co do braku wyznaczonej daty premiery – pamiętajmy, że WB zaklepało trzy daty dla filmów DC na 2018: w lutym miał być “Flash”, ale po trzeciej rezygnacji reżysera data została wykasowana z kinowego kalendarza (tak przynajmniej zrobiło BoxOfficeMojo), teraz pusta stoi data 27 lipca. W 17 miesięcy nie nakręcą już żadnego filmu, żeby się na nią wyrobić.

Ciekawe czy to nie celowy zabieg. Po kopie w jaja jakim był dla nich 2016 rok, celowo będą chcieli odetchnąć i na nowo nakreślić swoje plany odnośnie uniwersum, w między czasie przyglądając się jakie będzie przyjęcie WW i JL.

To w sumie niezła ironia. Zaklepali dwie daty premier, a później dołożyli sobie trzecią, licząc na jeszcze jeden film w tym roku, a ostatecznie tylko ten jeden uda im się wypuścić. 🙂

GCS jest najbardziej zaawansowanym obecnie filmem DCEU po Aquamanie, ale to wciąż projekt, który nie ma obsady ani określonej daty rozpoczęcia produkcji. Jeśli Aquaman, który ma już niemal wszystko i niedługo zaczynają kręcić, będzie w październiku, to jak mają się wyrobić z innym filmie, we wcześniejszej fazie powstawiania, na wcześniejszy termin? Myślę, że luty 2019, o którym było w niedawnych plotkach, jest najszybszym terminem na jaki ten film może powstać. Nie zdziwię się jeśli WB załatwi tę sprawę tak:

5 kwietnia 2019 – “Gotham City Sirens”
14 czerwca 2019 – solowy Batman
1 listopada 2019 – sequel “Man of Steel”

A na 2020 “Green Lantern Corps”, “The Flash” i może w końcu ten długo zapowiadany “Shazam”, czy też “Black Adam”, bo kij wie o kim w końcu chcą ten film robić. Kiedy oni planują ruszyć z takimi projektami jak “Cyborg”, “Justice League Dark”, czy sequel JL? Nie mam pojęcia, ale zdecydowanie za dużo tego zapowiadają, po drodze non-stop się potykając.

Jest i on 😀 Największy hejter DC na tym forum 😀

“Jest i on 😀 Jedyna osoba ze standardami na tym forum :D”

Poprawiłem to za ciebie 😛

Dajmy popracować w spokoju Reevsovi, a nie już żale, choć Deathstroke był fajnym czarnym charakterem, a tak to nie wiadomo kto, oby nie znowu Joker jako główny złoczyńca, a jeden z wielu…

Czyli nietoperz wisi głową w dół i sra sobie na jaja.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"