Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Batman i Harley Quinn

Superbohater wszech czasów powraca!

BATMAN I HARLEY QUINN

Premiera na DVD już 30 sierpnia!

Premiera DVD nowego filmu pełnometrażowego
DC Comics
: „Batman i Harley Quinn!

Najnowsza historia od legendy animacji DC – Bruce’a Timma.

Nowe przygody jednego z najbardziej znanych superbohaterów wszech czasów! Pełnometrażowy film z Batmanem, który ponownie zmierzy się ze złem! „Batman i Harley Quinn” zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 30 sierpnia.

Nowy animowany film pełnometrażowy DC Comics. Poison Ivy i Jason Woodrue szukają sposobu na ocalenie planety przed katastrofą ekologiczną. Niestety najbardziej skuteczny plan zakłada eliminację większości ludzi. Aby uratować ludzkość, Batman i Nightwing są zmuszeni zrekrutować Harley Quinn, której zlecają misję powstrzymania swojej najlepszej przyjaciółki Poison Ivy. Przygotuj się na emocjonującą, pełną akcji i śmiechu, przygodę, jakiej jeszcze nie było!

W gwiazdorskiej obsadzie oryginalnego dubbingu w filmie „Batman i Harley Quinn” wystąpili: Kevin Conroy („Batman” – serial animowany) jako Mroczny Rycerz, Melissa Rauch („Teoria Wielkiego Podrywu”), która debiutuje w roli żywiołowej Harley Quinn, Loren Lester jako Nightwing, a także Paget Brewster („Zabójcze umysły”) i Kevin Michael Richardson („The Cleveland Show”), którzy użyczają swych głosów złowieszczemu duetowi – Poison Ivy oraz Jasonowi Woodrue.

Oryginalna opowieść Bruce’a Timma („Batman: Mroczny Rycerz – Powrót”) została wyreżyserowana przez Sama Liu („Batman: Zabójczy żart”). Scenariusz napisali Timm i Jim Krieg („Liga Sprawiedliwych: Zaburzone kontinuum”). Współproducentem jest Alan Burnett („Batman”), zaś Sam Register, Bruce Timm, Benjamin Melniker i Michael Uslan otrzymali rolę producentów wykonawczych.

– W najnowszym filmie dajemy Harley Quinn główną rolę, na którą zasługuje – ratuje świat, współpracując z Batmanem i Nightwingiem – mówi Mary Ellen Thomas, wicedyrektor Warner Bros. – Mamy ogromną przyjemność przedstawić wszystkim fanom najnowszą opowieść Bruce’a Timma.

Źródło: informacja prasowa

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Harley Quinn to średnia postać, nawet słaba. Jest tyle ciekawych postaci na których tle on jest po prostu płytka, taka głupiutka. Szkoda, że ostatnio na każdym kroku ona jest. Bardziej mi się podoba wersja Harley Quinn, którą Joker traktuje jak zabawkę i może ją wymienić jak mu się znudzi, a to co się dzieje ostatnio w relacji z Jokerem psuje tylko wizerunek Księcia Zbrodni. Może ten upust frustracji średnio powiązany z tym tematem, ale to przykre jak masa ludzi rysuje animacje, kreci nowe filmy pisze muzykę, a historia jest płytka, chociaż może ma trafić pod dzieci. Może film będzie dobry, to taka tylko refleksja po ostatnich akcjach w DC.

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):