Międzynarodowy zwiastun „Justice League” z nowymi fragmentami

|

autor:

|

kategorie: , ,

Wczoraj premierę miał nowy zwiastun „Justice League”, dziś udostępniona została międzynarodowa wersja, która zawiera nowe fragmenty filmu, znane z wersji udostępnionej na Instagramie.

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Premiera „Justice League” 17 listopada.



2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Omber
7 lat temu

Scena z sygnałem Gacka i radością Barry’ego Allena jak go zobaczył jest zabawna… I to mega…

Plastic
7 lat temu

Ben jako Bruce Wayne jest rewelacyjny, chyba nawet lepszy niż jako Batman.

dni
7
2
7
godzin
2
0
minut
4
5
sekund
0
2

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Sekta" (WKDCBiZ) – 08 października 2025
  • "The Flash" w TVN – 10 października 2025
  • "Batman Detective Comics. Gothamski Nokturn: Intermezzo. Tom 4" – 15 października 2025
  • "Batman: Trybunał Sów" (DC Compact) – 15 października 2025
  • "Batman: Rok Pierwszy" (DC Compact) – 15 października 2025

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Kto powinien być głównym złoczyńcą w „The Batman, Part II”?









Zobacz wyniki