Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics – „Liga młodych: Ich własna Liga” od dziś w sprzedaży

|

autor:

|

kategorie:

Dzisiaj do sprzedaży trafił 36. tom Wielkiej Kolekcji Komiksów DC Comics – „Liga młodych: Ich własna Liga” (39,99 zł). Tom zawiera materiały pierwotnie opublikowane w „Young Justice #1-7” i „The Flash #92”, Kolejny komiks związany z Batmanem – „Batman: Zjawy z przeszłości” – będzie można kupić 24 stycznia.

„Young Justice #1-7” (1998 – 1999)
Oto Robin, Superboy, Impulse, Wonder Girl, Arrowette i Secret. Wspólnie założyli w dawnej kwaterze głównej Amerykańskiej Ligi Sprawiedliwości swoje własne stowarzyszenie. Ich pierwsze śledztwo dotyczy sprawy dziwnego pojazdu nieznanego pochodzenia. Młodzi bohaterowie wsiadają do niego bez wahania i rozpoczynają tajemniczą podróż w nieznane.

„The Flash #92” (1994)
Bart Allen zgubił się w strumieniu czasu, a żarzące się w nim moce gwałtownie go postarzają. Flash Wally West wyrusza na jego poszukiwanie, ale by osiągnąć cel, musi objechać cały świat.



dni
7
1
6
godzin
2
2
minut
1
8
sekund
5
0

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman Detective Comics. Gothamski Nokturn: Intermezzo. Tom 4" – 15 października 2025
  • "Batman: Trybunał Sów" (DC Compact) – 15 października 2025
  • "Batman: Rok Pierwszy" (DC Compact) – 15 października 2025
  • "Batman: Zabójczy Żart/Człowiek, który się śmieje" (DC Compact) – 15 października 2025
  • "Mroczni Rycerze ze Stali. Wojna Trzech Królestw" – 29 października 2025

Kalendarium

  • 69 lat(a) temu urodziła się Arleen Sorkin, aktorka użyczająca głosu Harley Quinn w filmach i serialach animowanych z lat 1992-2003

Sonda

Kto powinien być głównym złoczyńcą w „The Batman, Part II”?









Zobacz wyniki