Przy okazji wywiadu Screen Rant z Damonem Caro, koordynatorem kaskaderów i drugim reżyserem “Batman v Superman: Dawn of Justice”, zamieszczono nowy materiał video odsłaniający kulisy przygotowań kaskaderów do nakręcenia słynnej sceny w magazynie, nazywanej “Martha Rescue”.

Jak się okazuje była to pierwsza scena jaką kaskaderzy nakręcili na potrzeby filmu. Po tym, jak otrzymali storyboardy od Snydera (czasami rysowane osobiście przez Zacka, innym razem przez artystę takiego jak Jay Oliva), Damon i jego ekipa stworzyli stunt-viz swego rodzaju dowód na koncepcję na scenę, przed rozpoczęciem produkcji. Jak widać na załączonym filmiku, ostatecznie scena została nakręcona praktycznie tak samo jak podczas stunt-viz.


Źródło: Screen Rant

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Najlepsza scena walki Batmana w historii kina.

Znasz już całą historię kina?

Wystarczy że znam wszystkie filmy z Batmanem w historii kina i dzięki temu mogę wyrobić sobie zdanie na ten temat. Albo nie przeczytałeś mojej zbyt długiej wypowiedzi albo jesteś “Misiem o bardzo małym rozumku”

“Wystarczy że znam wszystkie filmy z Batmanem w historii kina”

Również te, które jeszcze nie powstały?

już za:
dni
4
5
3
godzin
2
0
minut
4
4
sekund
0
2
Kalendarium
Galeria
eoai5n6u8ai4oe_ eomz-k2vqaaibmg batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098
Komiksowe Top 5