Forum
Już wkrótce
 • “Batman Detective Comics. Zgaduj-zgadula i inne opowieści. Tom 4” - 06 mar 2024,
 • "Nieskończony Kryzys: Zemsta i sumienie" (WKDCBiZ) - 27 mar 2024,
 • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 1"Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 1 - 10 kwi 2024,

MŁODZI TYTANI: AKCJA! SZKOLNE SZALEŃSTWO

Zwariowana seria znana z kanału Cartoon Network po raz pierwszy na DVD od 28 listopada!

Superbohaterowie też muszą odrabiać pracę domową! Warner Bros. Animation oraz DC Entertainment prezentują animowaną serię Młodzi Tytani: Akcja! Szkolne szaleństwo, dzięki której fani przekonają się, że najmłodsi bohaterowie DC Comics z Robinem na czele mają takie same problemy, jak każdy nastolatek. 9 kapitalnych odcinków przebojowego serialu znanego z kanału Cartoon Network zadebiutuje na DVD już 28 listopada!


FENOMENALNY SPIN-OFF
Emitowany przez stację Cartoon Network serial Młodzi Tytani: Akcja! powstał z inicjatywy prezesa Warner Bros. Animation Sama Registera, zdeklarowanego fana wczesnych serii komiksowych o młodych superbohaterach.
Komiks o Młodych Tytanach wyszedł w latach 60. XX wieku. Jego gwiazdami byli wówczas naprawdę drugoplanowi superbohaterowie: Wonder Girl, Kid Flash, Aqualad i oczywiście Robin. Jednak w latach 80. Marv Wolfman i George Perez stworzyli nową wersję tego komiksu i właśnie wtedy zakochałem się w Młodych Tytanach. Wtedy też trzon grupy zaczęli tworzyć Robin, Bestia, Cyborg, Raven i Gwiazdka. Przypominali mi komiksową wersję dzieciaków z filmu „Klub winowajców” – opowiada Register.

W 2002 roku Register postanowił przenieść ulubionych bohaterów z kart komiksu na mały ekran, skupiając się na akcji i solidnej dawce humoru. Emitowany w latach 2003–2006 serial Młodzi Tytani zdobył ogromną popularność na kanale Cartoon Network, a gdy Register dołączył do Warner Bros., podjęto decyzję o przekształceniu tej oryginalnej wersji w całkowicie komediowy spin-off. Twórcy dodali do tytułu dopisek „Akcja!”, a parodiowa odsłona przygód młodych superbohaterów zadebiutowała na amerykańskim kanale Cartoon Network 23 kwietnia 2013 roku i od razu podbiła serca młodych fanów. W Polsce emisja serialu rozpoczęła się 15 lutego 2014 roku.

Młodzi Tytani: Akcja! zachwycają wartką fabułą i zwariowanymi żartami, a widzowie identyfikują się z Robinem, Cyborgiem, Gwiazdką, Raven i Bestią, którzy na co dzień przeżywają takie same rozterki jak każdy nastolatek, a wygłupy i rozmaite wybryki to dla nich chleb powszedni.

W 2018 r. bohaterowie przezabawnego serialu doczekali się filmu pełnometrażowego Młodzi Tytani: Akcja! Film, a Sam Register, który uczestniczył we wszystkich projektach obejmujących pozakomiksowe wcielenie Tytanów przyznaje ze wzruszeniem, że czuje się jak dumny ojciec, obserwując tę ewolucję.

Trzon ekipy odpowiedzialnej za sukces jednej z najpopularniejszych produkcji emitowanych na antenie Cartoon Network stanowią reżyserzy i scenarzyści Peter Rida Michail, Aaron Horvath i Michael Jelenic, którzy wraz z Peggy Regan i Samem Registerem są również producentami serialu. Piątce nastoletnich bohaterów głosu użyczają: Greg Cipes (serial Wojownicze Żółwie Ninja) jako Bestia, Scott Menville (serial Spider-Man) jako Robin, Khary Payton (serial The Walking Dead) jako Cyborg, Tara Strong (filmy z serii My Little Pony) jako Raven oraz Hynden Walch (serial Pora na przygodę!) jako Gwiazdka.

W polskiej wersji językowej występują: Grzegorz Drojewski/Przemysław Stippa (Robin), Wit Apostolakis-Gluziński (Bestia), Krzysztof Banaszyk (Cyborg), Izabella Bukowska-Chądzyńska (Raven) i Beata Wyrąbkiewicz (Gwiazdka).

MŁODZI TYTANI: AKCJA! SZKOLNE SZALEŃSTWO – WYDANIE DVD
Zwariowana seria znana z kanału Cartoon Network po raz pierwszy na DVD!
Młodzi bohaterowie: Robin, Gwiazdka, Raven, Bestia i Cyborg w serialu Młodzi Tytani: Akcja! przenoszą naukę na nowy poziom – pełen zabawy i ekscytacji. Robin trafia za kółko samochodu uciekających przestępców. Ale jazda! Gwiazdka bierze przyspieszony kurs wszystkiego. Taaak! Bestia pokazuje innym Tytanom, czym naprawdę jest przyjaźń. Aha! A kiedy królowa przezwisk Rose Wilson staje się nową kumpelką Raven, Cyborg, Gwiazdka i Bestia dostają lekcję, jak być spoko. Chcesz wiedzieć, czy im się to uda? Wiadomo, w szkole Młodzi Tytani rządzą! Zapisz się na korki z ZABAWY i spotykaj się ze swoimi przyjaciółmi, Młodymi Tytanami, w 9 kapitalnych odcinkach!

9 ODLOTOWYCH ODCINKÓW:
1. NAUKA JAZDY
2. KSIĄŻKI
3. WIEDZA
4. SPOKO SZKOŁA
5. ECH, TA POPULARNOŚĆ!
6. HEJ, NIE ZAPOMINAJ O MNIE
7. LEKCJA ŻYCIA
8. LEKCJA HISTORII
9. DO DZIENNIKA

KTO JEST KIM W ŚWIECIE MŁODYCH TYTANÓW:

ROBIN Pomimo drobnej postury i braku prawdziwych supermocy ma ogromne ambicje. Słynie z perfekcjonizmu i pragnie być liderem grupy Młodych Tytanów, problem polega na tym, że pozostali nie za bardzo chcą go słuchać.

GWIAZDKA Urocza księżniczka z kosmosu, słodka i życzliwa, a jednocześnie niezwykle waleczna. W arsenale jej supermocy znajdują się: umiejętność latania, nadludzka siła, wypuszczanie kul energii z dłoni oraz laserowych wiązek z oczu, jak również tworzenie pól siłowych. Próbuje przystosować się do życia na Ziemi i nauczyć tutejszych zwyczajów.

CYBORG Wyluzowany pół-człowiek, pół-robot dysponuje nadludzką siłą, potrafi się przekształcić w maszynę każdego rodzaju, a także strzelać z palców laserami i latać. Jest bardzo bezpośredni i nie kryje się ze swoimi uczuciami. Bardziej interesuje go pizza i gry wideo niż zwalczanie przestępczości.

BESTIA Najlepszy kumpel Cyborga. Często zachowuje się dziecinnie i słynie z głupkowatego poczucia humoru, za to może się pochwalić najfajniejszą supermocą: potrafi się przekształcić w każde zwierzę, jakie kiedykolwiek chodziło po Ziemi lub nad nią latało… o ile akurat nie obżera się buritto, oglądając telewizję.

RAVEN Córka demona Trigona ubiera się na czarno i ma cięte poczucie humoru, lecz daleko jej do zblazowanej nastolatki. Chociaż lubi samotność i zazwyczaj trzyma się na dystans, zawsze jest gotowa ruszyć na ratunek przyjaciołom. Raven potrafi latać i unosić się w powietrzu oraz tworzyć portale do innych wymiarów.

Źródło: informacja prasowa

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Najlepszy okładka (Golden & Silver Age):

Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"

 • (47%, Głosów: 36)
 • (22%, Głosów: 17)
 • (12%, Głosów: 9)
 • (8%, Głosów: 6)
 • (4%, Głosów: 3)
 • (4%, Głosów: 3)
 • (3%, Głosów: 2)
 • (1%, Głosów: 1)
 • (0%, Głosów: 0)

Głosujących: 77