Esai Morales zagra Deathstroke’a w „Titans”

|

autor:

|

kategorie: ,

Wiemy już kto w 2. sezonie „Titans” wcieli się w postać Deathstroke’a, będzie to Esai Morales („La Bamba”, „Jarhead II: Field of Fire”, „Chicago P.D.”).

Slade Wilson znany jest z tego, że jest najniebezpieczniejszym zabójcą DC. Służąc swojemu krajowi, Slade stał się elitarnym żołnierzem, zanim eksperymenty rządowe zwiększyły jego fizjologię do poziomu niemal nadludzkiego, stawiając go na ścieżce mroku i zemsty. Dla swojej rodziny Slade jest ojcem i mężem, ale u reszty świata budzi lęk jako nikczemny Deathstroke; sprzedając swoje usługi bezwzględnego zabójcy, który nigdy się nie poddaje i nigdy nie chybia, temu kto zaoferuje najwyższą stawkę.

Źródło: Deadline



dni
1
3
8
godzin
0
1
minut
4
1
sekund
1
7
dni
4
8
1
godzin
0
1
minut
4
1
sekund
1
7

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Nowe Gotham, Tom 1" – 17 czerwca 2026
  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026

Kalendarium

  • 79 lat(a) temu urodził się Robert Englund, aktor użyczający głosu Riddlerowi w serialu animowanym The Batman

Sonda

Czy kolekcja Kroniki Mrocznego Rycerza powinna otrzymać pełnoprawny start?




Zobacz wyniki