Podczas minionego weekendu “Joker” w USA musiał uznać wyższość filmu “Maleficent: Mistress of Evil” i spadł na drugie miejsce w zestawieniu z wynikiem $29.2 mln (spadek 48%). Łącznie wpływy z USA wynoszą 247.2 milionów dolarów i według prognoz film Todda Phillipsa powinien przekroczyć granicę $300 mln.

Poza USA “Joker” cały czas ma powody do śmiechu. Po spadku w wysokości 37% osiągnął wpływy w wysokości $77.8 mln, co łącznie daje $490.3 mln.

Globalnie na koncie “Jokera” jest już $737.5 mln. Prognozuje się, że produkcja Warner Bros. osiągnie granicę 900 mln dolarów i to bez wsparcia rynku chińskiego.

“Joker” jest obecnie czwartym najlepiej zarabiającym filmem DC na świecie i największą produkcją DC na 17 rynkach, w tym we Włoszech, Hiszpanii, Rosji, Argentynie i Meksyku. Zaś trzecim najlepiej zarabiającym filmem DC w Europie i Azji oraz czwartym najlepszym w Ameryce Łacińskiej.

Na kluczowych rynkach spadki wyniosły mniej niż 50%, w tym wzrost o 36% w Japonii (łącznie $25.3 mln co daje drugi najlepszy wynik dla filmu DC). Największe wpływy są z Wielkiej Brytanii, które wynoszą obecnie 50 mln dolarów.

Źródła: Deadline (1, 2)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Film z kategorią R i taki sukces
Pozostaje liczyć że nowy Batman czy ewentualne ekranizacje Gotham Central, Question, GA, Vigilante, Wild Dog …
brudnych mrocznych miast z prostytucją w tym dziecięcą, postaci z problemami z psychiką, alkoholem, narkotyki
mężczyźni którzy są agresywni bo mężczyźni muszą być agresywni jak mówi Korwin

Nie w kierunku cukierkowych, dziecinnych, komedii typu Shazam, poprawny politycznie MCU Spider-Man, Endgame, CM, IM3, GotG
S. Squad którego kontynuacja wygląda jeszcze gorzej do tego Gunn pedofil z NAMBLA

Przepraszam, ale miejsce na różnorodność zawsze się znajdzie. A gdzie Ty widzisz, że o tyuacja SS wygląda jeszcze gorzej niż poprzednia, to pewnie nikt nie wie.

za
dni
1
2
9
godzin
2
1
minut
3
3
sekund
1
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):