Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Kolejne doniesienia związane z ewentualnym powrotem Michaela Keatona do roli Batmana na potrzeby filmu “Flash” rozwiewają kilka wątpliwości.

Keaton miałby nie tylko powrócić jako stary Burce Wayne, ale też jako Batmana, czyli przywdziałby kostium Nietoperza. Nie będzie to tylko krótki epizod, i jeśli wszystko dojdzie do skutku, to aktor powróci też w kolejnych filmach związanych Bat-uniwersum np. w “Batgirl”.

Wbrew wcześniejszym informacjom zdecydowano się zrezygnować z postaci Thomasa Wayne’a “Flashpoint Batmana”, w którego miałby się wcielić Jeffery Dean Morgan. Wcześniej rozważano także pomysły wykorzystanie wersji Bruce’a Wayne’a/Batmana z “Kingdom Come”, czy “The Dark Knight Returns”, ale odrzucono je, gdy okazało się, że możliwe jest zaangażowanie Keatona.

Jeśli zaś chodzi o plotki, to pojawiają się również takie sugerujące powstanie filmu, lub serialu dla platformy HBO Max, który miałby powstać w oparciu o serial animowany “Batman Beyond”. Inne plotki sugerują też możliwość stworzenia aktorskiej wersji filmu animowanego “Batman Beyond: Return of the Joker”, z udziałem Johnny’ego Deppa w roli Jokera i Tima Burtona jako reżysera.


Oczywiście na razie są to tylko plotki i tak należy te doniesienia traktować.

Źródła: THR, BOF

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Błędem było kasowanie 3 Batmana i zastępowanie go kolorowymi wydmuszkami które trudno nazwać kontynuacją Batmana 1989 i Powrotu Batmana
czy ekranizacją komiksów z Batmanem
w których było No Mans Land, Cataclysm, Sword of Azrael, Batman Year One, Two Three, Zero Year, Gotham Central, Flashpoint, Gotham by gaslight …
DC Black Label Damned, White Knight, Three Jokers, Dead Earth …

Jeffrey D. Morgan dał by radę jako twardziel jak w Watchmen …
Michael Keaton może być chociaż ma 68 lat
z młodszych aktorów Jon Bernthal, Tom Pelphey, Jack Huston z Zakazanego Imperium …

Błędem nie było kasowanie Batmana 3 błędem było dobranie złego reżysera do filmu Batmana Forver. Burton powinien był ustąpić po pierwszy Batmanie gdyż niestety wyraźnie nie jest fanem postaci a chciał robić swoje rzeczy w swoim stylu bardziej niż ciekawie przedstawić postać tytułową. Schumaher za to był zbyt uległy wobec studia które mocno sparzyło się Powrotem Batmana który miał być filmem dla wszystkich a okazał się bardzo dziwny eksperymentem. 2005 pokazał że dobry reżyser który zagłębi się w mitologie postaci jest w stanie stworzyć ciekawy film.

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):