DC, Warner Bros. i Spotify ogłosiły dzisiaj, że David Goyer będzie producentem wykonawczym “Batman Unburied”, zupełnie nowego oryginalnego podcastu narracyjnego, który jest pierwszym projektem wynikającym z wcześniej ogłoszonej umowy na produkcję i dystrybucję narracyjnych podcastów z bohaterami i złoczyńcami DC. Goyer zapoczątkował historię serii i będzie kierował projektem jako producent wykonawczy. Spotify będzie ekskluzywną platforma dla “Batman Unburied”, który ma zadebiutować w 2021 roku.

Szczegóły fabuły “Batman Unburied” są trzymane w tajemnicy, ale seria będzie eksplorować mroczne aspekty psychologii Bruce’a Wayne’a.

„Od jakiegoś czasu jestem fanem podcastów narracyjnych i szukałem odpowiedniej historii – powrót do Batmana wydaje się być doskonałą okazją” – powiedział Goyer. „Wykorzystamy wyjątkowe zalety dźwięku, aby zagłębić najbardziej koszmarnych złoczyńców Batmana”.

Chociaż Batman nie ma takiego dziedzictwa dźwiękowego, jak Superman, nie będzie to jednego debiut w tej wyjątkowej formie rozrywki. Mroczny Rycerz pojawił się w kultowym programie radiowym “The Adventures of Superman”. Był także głównym tematem dwóch słuchowisk BBC wyprodukowanych przez Dirka Maggsa, “Batman: The Lazarus Syndrome” z 1989 roku i “Batman: Knightfall” z 1994 roku. “Batman Unburied” będzie pierwszą dźwiękową przygodą Mrocznego Rycerza XXI wieku.

“Batman Unburied” zostanie opracowany i wyprodukowany przez firmę Phantom Four Goyera we współpracy z Blue Ribbon Content Warner Bros. Keith Levine z Phantom Four będzie również pełnił funkcję producenta wykonawczego obok Goyera.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Ten pan jest główną przyczyną problemów WB
Jest którego w necie ludzie wyzywają i nazywają niszczycielem komiksowych fabuł
A mimo to WB dalej go trzymie jak myślicie dlaczego?
Skoro każdy project sygnowany jego nazwiskiem to lipa !!

Zapytam sie też czemu niektóre komentarze są usuwane ?
Dlaczego skoro nikogo nie obrazają ?
A Batvcave i tak ma wąskie grono odbiorców ?

za
dni
1
3
7
godzin
0
0
minut
3
1
sekund
5
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):