Premiera “The Suicide Squad” jest obecnie zaplanowana na 6 sierpnia 2021 roku, ale już dziś można lepiej przyjrzeć się głównych bohaterom filmu Jamesa Gunna, którzy trafili na okładki nowego numeru Empire.

W numerze, który trafi do sprzedaży 29 października, znajdą się nowe zdjęcia z filmu oraz wywiadów z twórcami i aktorami.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Wygląda gorzej niż poprzednie S. Squad, następny w kolejce kontynuacja dziecinnego Shazam ……
DCEU upadek
Czas na DC Black Label DC Dark czyli Batman 1989, Batman Returns, Joker,

W czym ten film od cenionego scenarzysty i reżysera, który już osiągnął sukcesy w adaptowaniu komiksów o drużynie superbohterów, wygląda gorzej od poprzedniego Suicide Squad?

I co mają Batmany Burtona do Jokera z Phoenixem?

Dziecinne GotG i skandal za pomocą twittów
jaki przemysł filmowy USA takie “sukcesy”
Batmany Burtona i Joker to dla mnie DC Black Label multiverse

Po pierwsze, co do jakości filmu ma stwierdzenie, czy jest dziecinny, czy też nie? Toy Story 3 jest dziecinne, co w niczym nie ujmuje temu arcydziełu.

Po drugie, skandal w kwestii reżysera wybuchł na długo po premierze obu części Strażników. Filmy odniosły sukces i zostały świetnie przyjęte ze względu na trafiony marketing i jakość samych produkcji.

Po trzecie, Batmany Burtona też bywają dziecinne (Pingwin jeżdżący na żółtej kaczce po kanałach) i powstawały na długo przed istnieniem DC Black Label. To, że sobie uznajesz coś w swoim prywatnym kanionie za jakieś uniwersum, nie znaczy, że tak jest. Rated-R Joker ma się nijak do Batmanów Burtona.

już za:
dni
1
3
7
godzin
1
2
minut
2
1
sekund
3
8
Kalendarium
Galeria
batgirl_conceptart fbvfy1dwuaiqi9z fbwsyulvqauqxsj fbs8-vnvgaeygf1 fbs8-vluuaim94f titans3x13_07