W grudniu na kanale HBO premierę będą miały filmy animowanego “Batman: Hush” i “Legion samobójców: Piekielna misja” (oba dostępne są już w usłudze HBO GO).

Batman: Hush – premiera 13 grudnia o godzinie 13:00
Adaptacja przełomowej klasycznej opowieści DC. Film koncentruje się na mrocznym, nowym złoczyńcy znanym jako Hush, który zrobi wszystko, aby dopaść Batmana. Jego celem jest nie tylko zniszczenie kariery obrońcy miasta zwalczającego przestępców, ale także życie osobiste Bruce’a Wayne’a, które i tak już zostało skomplikowane przez związek z Seliną Kyle, znaną jako Kobieta-Kot.

Legion samobójców: Piekielna misja (Suicide Squad: Hell To Pay) – premiera 12 grudnia o godzinie 14:30
„Task Force X” – tajny zespół stworzony przez Amandę Waller, którego członkami są Deadshot, Bronze Tiger, Killer Frost, Captain Boomerang, Harley Quinn oraz Copperhead – zostaje wysłany z misją odzyskania mistycznego obiektu. Jest to tak potężny przedmiot, że wszyscy są gotowi zaryzykować własne życie, aby tylko go ukraść. Ale Legion Samobójców nie jest jedyną grupą złoczyńców, która chce go zdobyć. Trwa wyścig… i aby pozostać przy życiu, Legion musi wygrać.

W grudniu na antenie HBO będzie można również obejrzeć:

“Batman i Harley Quinn” – 12 grudnia godzina 13:15
“Batman: Zabójczy żart” – 13 grudnia godzina 14:20

Źródło: Media2.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
4
6
godzin
0
4
minut
3
2
sekund
4
0
Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
271853830 269829623 batwoman-pam-isley-renee-montoya batwoman-bridget-regan-poison-ivy-full batwoman-bridget-regan-pam-isley bw_3x08_09