Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

DC’S CRIME SYNDICATE POWRACA!
Wychodzący z Dark Nights: Death Metal, DC Multiverse odradza się, a wraz z nim nowa Ziemia-3!
A jeśli Liga Sprawiedliwości zdecyduje się rządzić światem zamiast go chronić?

Paranoiczny tytan (Ultraman), narcystka (Super Woman), nihilista (Owlman), zepsuty kompas moralny (Power Ring / Emerald Knight), socjopata (Johnny Quick) i sadysta (Atomica). Czy świat ma szansę?

Uwaga spoiler: Nie. Nie. Scenarzysta Andy Schmidt i artysta Kieran McKeown zaprezentują 2 marca nową miniserię DC “Crime Syndicate”, aby opowiedzieć o pochodzeniu zła Justice League z Earth-3!

Wychodzący ze stron Dark Nights: Death Metal, DC Multiverse odradza się, a wraz z nim nowa Ziemia-3! Zobacz prawdziwe pochodzenie wrogich twórców chaosu znanych jako Syndykat Zbrodni, ponieważ łączy ich wspólny wróg! Ale jak długo mogą trwać sojusze między takimi złoczyńcami?

„Kieran i ja dostaliśmy niepowtarzalną okazję by zbudować świat od podstaw” – powiedział scenarzysta Andy Schmidt. „Po raz pierwszy ustalamy historię powstania Crime Syndicate – jak i dlaczego się połączyli. I nie traktujemy tego lekko. Przekonasz się, że wkroczyłeś do w pełni urzeczywistnionego świata – to jest historia Syndykatu Zbrodni, ale jest to również historia Ziemi-3, która porusza się szybko i nie szczędzi ciosów.”

Również w tym debiutanckim numerze zobaczysz pochodzenie Ultramana w naszej specjalnej dodatkowej historii narysowanej przez supergwiazdę Bryana Hitcha!

“CRIME SYNDICATE” Andy’ego Schmidta i Kierana McKeowna to sześcioczęściowa miniseria, która zadebiutuje we wtorek 2 marca 2021 roku z okładką Jima Cheunga i wariantem okładki od Skan.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):