Podczas tegorocznego konwentu CCXP, DC ogłosiło nowy zespół twórców, który odpowiadać będzie za serię “Detective Comics” od numeru 1034, który trafi do sprzedaży w marcu.

Za legendarną serię odpowiadać będą scenarzystka Mariko Tamaki i rysownik Dan Mora. Nie będzie to ich pierwsze spotkanie z Batmanem, bo odpowiadają również za “Future State: Dark Detective”, a także za historię “The Gift” z “Detective Comics #1027”.

Ogłoszono również, że Stephanie Phillips (“Superman”, “The Butcher of Paris”) i Riley Rossmo (“Martian Manhunter”, “Hellblazer”) będą odpowiadać od marca za serię “Harley Quinn”. Phillips będzie scenarzystką “Future State: Harley Quinn”, a Rossmo wcześniej miał stycznąść z tą bohaterka przy okazji “Harley Quinn: Black White & Red”.

Ogłoszono także, że Gene Luen Yang (“The Terrifics”, “Shang-Chi”) i Ivan Reis (“Captain Marvel”, “Green Lantern”) będą współtworzyć serię Batman/ Superman, począwszy od numeru 16. Yang będzie również scenarzystą “Future State: Batman / Superman”. Reis przez lata wielokrotnie pracował przy Supermanie, w tym nad kilkoma numerami z serii Rebirth.

Źródło: ComicBook.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
4
6
godzin
0
4
minut
2
8
sekund
5
5
Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
271853830 269829623 batwoman-pam-isley-renee-montoya batwoman-bridget-regan-poison-ivy-full batwoman-bridget-regan-pam-isley bw_3x08_09