We wtorek 12 stycznia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

  • FUTURE STATE: DARK DETECTIVE #1
    • Świat myślał, że Bruce Wayne nie żyje. Bardzo się pomylił! Kiedy złowieszcza organizacja paramilitarna znana jako Magistrat przejmuje kontrolę nad Gotham City, oryginalny Batman poszedł na całość, by ich zniszczyć … ale nawet Mroczny Rycerz nie mógł przewidzieć, jak daleko posunie się ta zła siła, by go powstrzymać. Teraz Bruce Wayne ucieka! Od nagrodzonej Eisnerem pisarki Mariko Tamaki i wschodzącej gwiazdy Dana Mory, jest to historia Batmana zepchniętego na krawędź – nie mającego nic do stracenia.
    • Również w tym numerze, powrót Griftera! Cole Cash ma zły dzień i to nie ulegnie zmianie, gdy pojawią się detektywi GCPD! Czy przypadkowe spotkanie z Lukiem Foxem zmieni jego szczęście? A może jego dzień stanie się dużo gorszy?
  • FUTURE STATE: ROBIN ETERNAL #1
    • Lazarus Resin jest w drodze do Gotham City, a Magistrat zamierza użyć tego regenerującego super leku, aby uczynić swoje siły nieśmiertelnymi! To znaczy, chyba że Tim Drake ma coś do powiedzenia na ten temat! Dołącz do ostatecznego skoku na wysokości 20 000 stóp, gdy Robin i Spoiler porywają podniebny konwój, co może na zawsze oznaczać koniec wolności w Gotham – jeśli emocjonalny bagaż Tima i Stephanie nie zrobi tego w pierwszej kolejności! To szalona przygoda, której nie możesz przegapić – od wschodzącej pisarki Meghan Fitzmartin (Supernatural) i najlepszego artysty Eddy’ego Barrowsa (Detective Comics)!
  • FUTURE STATE: TEEN TITANS #1
  • FUTURE STATE: JUSTICE LEAGUE #1

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
9
minut
1
7
sekund
0
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):