Potwierdzają się wcześniejsze plotki i “Zack Snyder’s Justice League” nie będzie jedynie dostępna na platformie HBO Max. W planach jest także wydanie produkcji na nośnikach fizycznych w jakości 4K Ultra HD.

Dokładna data nie jest znana ale w USA “Zack Snyder’s Justice League” powinien ukazać na 4K Ultra HD w marcu tego roku.

Źródło: thedigitalbits.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Szczerze wątpię, że w marcu wyjdzie na płytach. W marcu to jest premiera serialu i pewnie skończy się w kwietniu. I wątpię, żeby HBO wydało od razu na płytach skoro zależy im na tym, by przyciągnąć ludzi do ich platformy. Pewnie trzeba będzie poczekać kilka miesięcy.

Ja też. To w dodatku wciąż niepotwierdzona informacja, nie wiem skąd ten news, bo plotkują o tym od tygodni.

Też tak myślę jak Juby. Jeszcze parę miesięcy temu nikt by nie pomyślał, że premiera wielkiego blockbustera może się odbyć równolegle w kinach i w streamingu. A tu -WW84. To w sumie była nawet mniej racjonalna decyzja niż wypuszczanie JLZSC na HBO Max i na płytach jeśli wziąć pod uwagę piractwo. Z kolei zapewne poza osobami, które traktują streaming jako “demo” filmu, osoby które płacą abonamenty w większości filmów na nośnikach już nie kupują. A gdy weźmiemy pod uwagę to, że ZSC jest jeszcze bardziej niszowy niż oryginalna JL, to już naprawdę decyzja o dwóch równoległych kanałach dystrybucji serialu staje się zrozumiała.

już za:
dni
9
3
godzin
1
1
minut
1
3
sekund
4
7
Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
bw_3x07_09 bw_3x07_08 bw_3x07_07 bw_3x07_06 bw_3x07_05 bw_3x07_04