W marcu tego roku będziemy mieli okazję przekonać się jaka będzie “Justice League” Zacka Snydera, kiedy jego wersja trafi na HBO Max. Cała akcja Release the Snyder Cut była czymś niezwykłym i nic dziwnego, że wydana zostanie książka pt. “Release the Snyder Cut“, która przybliży całą sprawę. Książka szczegółowo wyjaśni, co stało się z Zackiem Snyderem za kulisami Justice League w 2017 roku, a także opowie o trzech latach wysiłków najbardziej oddanych fanów Snydera, aby skłonić Warner Bros. do zaprezentowania wizji reżysera.

Powód, dla którego Zack Snyder opuścił “Justice League”, miał związek z tragedią rodzinną. Córka Zacka, Autumn popełniła samobójstwo, i reżyser czuł, że musi odejść z produkcji, aby być w domu z rodziną.

Autor “Release the Snyder Cut”, Sean O’Connell, miał okazję przeprowadzić wywiad z Zackiem w czerwcu 2020 i zapytał, czy była możliwość by opóźnić premierę filmu, by ten miał czas na żałobę. Odpowiadając, Snyder zagłębił się w prawdziwy powód, dla którego opuścił Justice League w 2017 roku, wyjaśniając:

Po prostu z tym skończyłem. Byłem w takiej sytuacji, że [wiedziałem], że moja rodzina potrzebuje mnie bardziej niż te bzdury i po prostu musiałem ich uszanować i zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby uleczyć ten świat. Nie miałem energii, by walczyć [ze studiem] i walczyć o [film]. Dosłownie zero energii. Naprawdę myślę, że to jest główna rzecz. Myślę, że jest inny świat, w którym przebywałem i próbowałem. I jestem pewien, że mogłem… bo każdy film to walka, prawda? Byłem do tego przyzwyczajony. Ale ja po prostu nie miałem [energii]. Nie było we mnie walki. Zostałem pokonany przez to, co działo się w moim życiu i po prostu nie chciałem, nie obchodziło mnie to… właśnie w takim miejscu byłem.

Źródło: CinemaBlend

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
7
godzin
0
1
minut
1
0
sekund
5
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):