Podczas IGN Fan Fest zaprezentowany zostały nowy klip z “Zack Snyder’s Justice League” pt. “The Mother Box Origins”, któremu towarzyszy utwór „Time” Toma Waitsa. Sekwencja CG przedstawia bohaterów tworzących tytułową Ligę Sprawiedliwości – Supermana (Henry Cavill), Wonder Woman (Gal Gadot), Batman (Ben Affleck), Cyborg (Ray Fisher) i Flash ( Ezra Miller) – przedstawionych na bokach Mother Boxów w stylu klasycznych płaskorzeźb i rzeźb. I, jak zasugerował Snyder podczas panelu IGN Fan Fest, w materiale kryje się wiele różnych smaczków.

W filmie Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko pokonanie tych przeszkód, pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni – Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller), byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.

Premiera “Zack Snyder’s Justice League” 18 marca w HBO GO.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Pierwszy klip który naprawdę mi sie podoba .
snyder jest rzemieśnikiem ale niestety Wb jest partaczem.
Dodatkowo widziałem wersje z leto gdzie no fuuj
A oglądajać little thing wiem czego sie po tym człowieku spodziewać
Bardzo bym czekał i sie cieszył na tą lige ale niestety goyer maczał palcze w scenariuszu i wiem ze co mnie czeka

Welcome back “Mr. ??”. Długo nie wytrzymałeś.

Goyer nie miał żadnego związku z tym filmem.

Zack Synder, Zack Snyder nigdy się nie zmienia. Nie ważne czy robi film o superbohaterach czy cokolwiek innego, pompatyczna muzyczka. Obrazki luźno z związane z filmem bo co można pokazać? Udawanie że film ma coś do powiedzenia… to jest absolutnie słodkie.Szkoda że jest zwolennikiem Ayn Rand bo może była by dla niego nadzieja.

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
1
1
godzin
1
2
minut
4
1
sekund
1
6

Kalendarium
Galeria
38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293