Podczas IGN Fan Fest zaprezentowany zostały nowy klip z “Zack Snyder’s Justice League” pt. “The Mother Box Origins”, któremu towarzyszy utwór „Time” Toma Waitsa. Sekwencja CG przedstawia bohaterów tworzących tytułową Ligę Sprawiedliwości – Supermana (Henry Cavill), Wonder Woman (Gal Gadot), Batman (Ben Affleck), Cyborg (Ray Fisher) i Flash ( Ezra Miller) – przedstawionych na bokach Mother Boxów w stylu klasycznych płaskorzeźb i rzeźb. I, jak zasugerował Snyder podczas panelu IGN Fan Fest, w materiale kryje się wiele różnych smaczków.

W filmie Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko pokonanie tych przeszkód, pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni – Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller), byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.

Premiera “Zack Snyder’s Justice League” 18 marca w HBO GO.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Pierwszy klip który naprawdę mi sie podoba .
snyder jest rzemieśnikiem ale niestety Wb jest partaczem.
Dodatkowo widziałem wersje z leto gdzie no fuuj
A oglądajać little thing wiem czego sie po tym człowieku spodziewać
Bardzo bym czekał i sie cieszył na tą lige ale niestety goyer maczał palcze w scenariuszu i wiem ze co mnie czeka

Welcome back “Mr. ??”. Długo nie wytrzymałeś.

Goyer nie miał żadnego związku z tym filmem.

Zack Synder, Zack Snyder nigdy się nie zmienia. Nie ważne czy robi film o superbohaterach czy cokolwiek innego, pompatyczna muzyczka. Obrazki luźno z związane z filmem bo co można pokazać? Udawanie że film ma coś do powiedzenia… to jest absolutnie słodkie.Szkoda że jest zwolennikiem Ayn Rand bo może była by dla niego nadzieja.

za
dni
1
2
8
godzin
0
9
minut
0
0
sekund
0
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):