Jedną z postaci, która pojawi się w “Zack Snyder’s Justice League” będzie Joker, w którego wcieli się Jared Leto. Reżyser zamieścił w sieci nowe zdjęcie będące pierwszym spojrzeniem na słynnego złoczyńcę w tej wersji.

W “Zack Snyder’s Justice League”, zdeterminowany, by ostateczne poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, Bruce Wayne (Ben Affleck) łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot) w celu zrekrutowania zespołu metaludzi do ochrony świata przed zbliża się groźba katastrofalnych rozmiarów. Zadanie okazuje się trudniejsze niż wyobrażał sobie Bruce, ponieważ każdy z rekrutów musi stawić czoła demonom własnej przeszłości, aby pokonać to, co ich powstrzymywało, i pozwolić na wspólne stworzenie bezprecedensowej ligi bohaterów. Może być już za późno, by teraz zjednoczeni Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller) mogli uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem i Darkseidem oraz ich strasznymi intencjami.

Do sieci trafiły też kolejne zdjęcia oficjalnych t-shirtów. Najnowszy z nich zawiera grafikę z Supermanem w czarnym kostiumie.

Premiera “Zack Snyder’s Justice League” 18 marca.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Joker wygląda obiecująco

już za:
dni
2
5
8
godzin
2
0
minut
1
1
sekund
1
7
Kalendarium
Galeria
lh-1-halloween-1st-murder lh-1-calendar-reflections lh-1-bat-cat-close bw_2x17_15 bw_2x17_14 bw_2x17_13
Komiksowe Top 5