Elizabeth Faith Ludlow i Rizwan Manji dołączyli do obsady serialu „Peacemaker”

|

autor:

|

kategorie: ,

Cały czas powiększa się obsada serialu „Peacemaker”, będącego spin-offem “The Sucide Squad”. Do produkcji HBO Max dołączyli Elizabeth Faith Ludlow („The Walking Dead”, „Another Life”) i Rizwan Manji („Perfect Harmony”, „Mr. Robot”).

James Gunn zdradził również zabawny fakt. Podczas przesłuchania nie rozpoznał Ludlow z którą pracował przy „Guardians of the Galaxy Vol. 2”, a gdzie ta grała kosmitkę.

Prace na planie „Peacemakera” rozpoczęły się w styczniu. Za scenariusze do wszystkich 8 odcinków odpowiada James Gunn, który wyreżyseruje kilka odcinków. W roli głównej wystąpi John Cena.

https://twitter.com/JamesGunn/status/1356374554705231874?ref_src=twsrc%5Etfw


1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Mr. ??
4 lat temu

W tej kiczowatej dziecinnej Godzilli 2 to Elizabeth Ludlow miała z 6 epizodów i coś czuję że kariery nie zrobi zwłaszcza po Peacemaker
chociaż aktorsko może będzie lepsza niż John Cena 🙂

dni
8
1
6
godzin
1
9
minut
0
8
sekund
1
2

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Joker: Na Swoim" (WKDCBiZ) – 16 lipca 2025
  • "Liga Sprawiedliwości kontra Godzilla kontra Kong" – 16 lipca 2025
  • "Joker. Operacja specjalna. Tom 3" – 16 lipca 2025
  • "Batman: Dziesięć Nocy Bestii" (WKDCBiZ) – 30 lipca 2025
  • "Batman/Superman World’s Finest: Sprawa Metamorpho. Tom 3" – 30 lipca 2025

Kalendarium

  • 80 lat(a) temu urodził się Burt Ward, odtwórca roli Robina w serialu z lat 60
  • 75 lat(a) temu urodził się John Byrne, scenarzysta i rysownik komiksów m.in. Batman: Black & White #2
  • 13 lat(a) temu odbyła się polska premiera DVD Justice League: Doom

Sonda

Najlepszy Bat-tytuł z kolekcji „Bohaterowie i Złoczyńcy” (#1-100)

Zobacz wyniki