W maju, w wersji cyfrowej, ukaże się pierwszy rozdział nowej 7-częściowej miniserii “Justice League Infinity” autorstwa James Tuckera, J.M. DeMatteisa i Ethena Beaversa. Pierwszy numer w wersji drukowanej trafi do sprzedaży w lipcu. Akcja nowych przygód bohaterów rozgrywać się będzie w świecie znanym z animowanego serialu “Justice League Unlimited”.

Autorami limitowanej 7-częściowej serii są producent “Justice League Unlimited” James Tucker i scenarzysta serialu J.M. DeMatteisa, którzy odpowiadają za scenariusz, oraz rysownik Ethen Beavers. W tej nowej serii występują wszystkie ulubione postacie fanów – Superman, Wonder Woman, Batman, The Flash, Green Lantern John Stewart, Hawkgirl i Martian Manhunter – łączą siły, aby stawić czoła nowym niebezpieczeństwom, które nie tylko zagrażają Ziemi, ale samemu mutiwersum. Te nowe historie dadzą również Tuckerowi, DeMatteisowi i Beaversowi szansę na włączenie wielu nowych postaci z całego DC Multiverse podczas przenoszenia tych animowanych bohaterów i złoczyńców do komiksów.

W tym debiutanckim numerze pojawia się istota wędrująca po wszechświecie w poszukiwaniu swojego prawdziwego celu, ale to, czego się dowie na najdalszych krańcach kosmosu, zmieni nie tylko nasz wszechświat, ale wiele! W międzyczasie wojna o tron ​​Apokolips przybywa na Ziemię, a prawdziwy władca zostanie wyłoniony tylko w jeden sposób: kto może zniszczyć Ligę Sprawiedliwości?

Pierwszy cyfrowy rozdział tej serii pojawi się platformach cyfrowych w czwartek, 13 maja 2021 roku w cenie $1,99. 20-stronicowy numer drukowany w cenie $3.99 trafi do sklepów z komiksami we wtorek 7 lipca 2021 roku.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
7
godzin
0
1
minut
0
8
sekund
0
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):