Warner Bros. Home Entertainment oficjalnie ogłosiło, że najnowszy film animowany “Batman: The Long Halloween, Part One” trafi do sprzedaży w USA w wersji cyfrowej i Blu-ray 22 czerwca. Pakiet combo Blu-ray 4K Ultra HD ukaże się w późniejszym terminie w 2022 roku Jako połączona prezentacja obu części “Batman: The Long Halloween”.

Zainspirowany kultową historią DC z połowy lat 90. autorstwa Jepha Loeba i Tima Sale’a, “Batman: The Long Halloween, Part One” rozpoczyna gdy brutalne morderstwo w Halloween, skłania młodego strażnika Gotham, Batmana, do zawarcia paktu z jedynymi nieskalanymi stróżami prawa w mieście. Kapitanem policji Jamesem Gordonem i prokuratorem okręgowym Harveyem Dentem w celu pokonania Rzymianina, głowy znanej i wpływowej rodziny Falcone. Ale kiedy w Święto Dziękczynienia i Boże Narodzenie dochodzi do kolejnych zgonów, staje się jasne, że zamiast zwykłych porachunków gangów mają do czynienia również z seryjnym mordercą – którego tożsamość, wraz z każdą sprzeczną wskazówką, staje się trudniejsza do ustalenia. Niewiele spraw kiedykolwiek przetestowało zdolności największego detektywa świata, tak jak tajemnica stojąca za Holiday Killer.

W roli Batmana/Bruce’a Wayne’a wystąpi Jensen Ackles, który wcześniej użyczył głosu Jasonowi Toddowi / Red Hoodowi w “Batman: Under the Red Hood” z w 2010 roku. W gronie obsady jest również Naya Rivera, zmarła w lipcu ubiegłego roku gwiazda serialu “Glee”, która użyczyła swojego głosu Catwoman / Selinie Kyle.

W pozostałych rolach wystąpią: Josh Duhamel jako Harvey Dent, Billy Burke jako James Gordon, Titus Welliver jako Carmine Falcone, David Dastmalchian jako Calendar Man, Troy Baker jako Joker, Amy Landecker jako Barbara Gordon, Julie Nathanson jako Gilda Dent, Jack Quaid jako Alberto, Fred Tatasciore jako Solomon Grundy i Alastair Duncan jako Alfred. W obsadzie są również Frances Callier, Greg Chun, Gary Leroi Gray i Jim Pirri.

Chris Palmer reżyseruje na podstawie scenariusza Tima Sheridana z którym współpracował przy “Superman: Man of Tomorrow”. Jim Krieg i Kimberly S. Moreau są producentami. Butch Lukic jest producentem nadzorującym, a Michael Uslan i Sam Register pełnią rolę producentów wykonawczych.

W ramach dodatków do wydania Blu-ray znajdą się:

– DC Showcase – The Losers (New Animated Short) – Legendarny zespół wyrzutków z II wojny światowej – Kapitan Storm, Johnny Cloud, „Mile-a Minute” Jones, początkujący strzelec i sierżant – zostają uwięzieni na niezbadanej wyspie na południowym Pacyfiku, która jest w pełni opanowana przez dinozaury! Ich niedoszła sojuszniczka w tej śmiercionośnej misji, tajemnicza i piękna Fan Long z Chińskiej Agencji Bezpieczeństwa, mówi im, że ich zadaniem jest uratowanie naukowców, którzy zostali wysłani w celu zbadania anomalii czasowo-przestrzennej. Może… ale jaka jest jej misja?
– Sneak Peek na następny film DC Universe – Batman: The Long Halloween, Part Two.
– Z DC Vault – Batman: The Animated Series – „Christmas With The Joker”
-Z DC Vault – Batman: The Animated Series – „It’s Never Too Late”

Źródło: The World’s Finest

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
6
minut
3
9
sekund
2
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):