We wtorek 13 kwietnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: THE DETECTIVE #1
  Rozpoczyna się epicka opowieść, która zabierze Batmana w przerażającą, pełną akcji europejską przygodę w nowej miniserii autorstwa Toma Taylora i Andy’ego Kuberta! Przerażająca tragedia w Wielkiej Brytanii wysyła bardzo osobistą i śmiertelną wiadomość do Mrocznego Rycerza – taką, która wyciągnie Batmana z Gotham City w celu zbadania sprawy! Od momentu, gdy wyląduje w Europie, Batman stanie przed trudnym śledztwem, niespotykanymi przeciwnikami i ponownie znajdzie pomoc w osobie partnera – a wszystko to w polowaniu na złoczyńcę znanego jako Equilibrium! I co oznacza „BATMAN 147” dla Bruce’a Wayne’a, kiedy pojawia się po śmiertelnej katastrofie samolotu – czy to wskazówka czy zagadka? A może po prostu kolejna pułapka na Batmana? Nowi bat-złoczyńcy! Nowi bat-sojusznicy! Ekscytująca zagraniczna przygoda Mrocznego Rycerza zaczyna się!
 • BATMAN: URBAN LEGENDS #2
  • Nowa seria antologii trwa dalej! W drugiej części epickiej opowieści Batman/Red Hood, Chipa Zdarsky’ego i Eddy’ego Barrowsa, Jason Todd odebrał życie człowiekowi, i teraz jego misją jest zapewnienie bezpieczeństwa młodemu synowi zmarłego. Ale Batman planuje zdjąć Jasona, zanim będzie mógł popełnić kolejny błąd.
  • Następnie, w drugim rozdziale wstrząsającej opowieści Matthew Rosenberga i Ryana Benjamina, Cole Cash zarabia jako osobisty ochroniarz miliardera Luciusa Foxa, ale co w ogóle doprowadziło go do Gotham? Jak w to wszystko zamieszana jest tajemnicza korporacja HALO? I z którą postacią z Bat-rodziny miał niefortunne spotkanie w tym rozdziale?
  • W drugiej części epickiej historii Outsiderów Brandona Thomasa i Maxa Dunbara zobacz, z perspektywy Katany, co sprowadziło Outsiders do Japonii, którzy chcą jej śmierci, i jaka będzie jej ostateczna kara za to, że nie ma już ducha swojego męża w mieczu Soultaker.
  • Plus, Barbara Gordon zidentyfikowała włamanie do systemu w całym mieście od wroga, z którym miała do czynienia wcześniej jako Batgirl… ale tym razem Barbara mogła znaleźć sposób na pokonanie jej na dobre jako Oracle!
 • THE JOKER #2
  • Gdy kurz osiada w Arkham Asylum i tragicznych ostatnich wydarzeniach, Joker jest najbardziej poszukiwanym człowiekiem na świecie – a potężne siły zbierają się na całym świecie, aby go złapać… ale gdzie dokładnie jest Książę zbrodni? Jim Gordon, w obliczu zmierzchu swoich lat służby, nawiedzony przez szaleńca, wie, od czego zacząć polowanie, i dostał zielone światło, aby go ścigać … ale czy będzie skłonny zapłacić cenę? I jakim szokującym objawieniem Gordon ogłuszy Batmana, zanim odejdzie?
  • A w dodatkowej historii, w murach więzienia Blackgate, Punchline stała się celem Queen of Spades z Royal Flush Gang. Potrzeba będzie wszystkiego, co Punchline ma tylko po to, by przetrwać, podczas gdy na zewnątrz Bluebird kopie głębiej w przerażającą przeszłości Punchline!
 • JUSTICE LEAGUE: LAST RIDE #1
 • HARLEY QUINN VOL. 5: HOLLYWOOD OR DIE
 • BATMAN: A DEATH IN THE FAMILY DELUXE EDITION
 • DARK NIGHTS: DEATH METAL: THE DARKEST KNIGHT

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
9
minut
0
2
sekund
1
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):