Do sieci trafiły kolejne zdjęcia promujące film animowany “Batman: The Long Halloween, Part One”, który trafi do sprzedaży w USA w wersji cyfrowej i na Blu-ray 22 czerwca.

Może i nie używa broni, ale wyrzutnia haków to podstawa w arsenale Batmana – i robi z niej dobry użytek w “Batman: The Long Halloween, Part One”. Jensen Ackles (Supernatural, The Boys) użycza głosu Batmanowi.

Jeśli chodzi o akcję, Catwoman dotrzymuje kroku – a czasem wyprzedza – Batmana w “Batman: The Long Halloween, Part One”. Nieżyjąca już Naya Rivera (Glee) użyczyła głosu Catwoman.

Batman jest zmuszony do walki na wielu frontach – w pogoni za Holiday Killerem, próbie powstrzymania wojny mafii i radzeniu sobie z rosnącą grupą złoczyńców Gotham City, w tym z tymi głęboko pod ulicami – w “Batman: The Long Halloween, Part One”. Solomon Grundy, któremu głosu użyczył Fred Tatasciore (American Dad!, Family Guy), przeważnie trzyma się swojego domu w kanałach… dopóki nie zostanie sprowokowany.

Gdy w “Batman: The Long Halloween, Part One” Holiday Killer narusza jego terytorium, Joker stawia sobie za cel zapewnienie, by wszyscy zrozumieli, że w Gotham City jest „miejsce tylko dla jednego morderczego maniaka”. Troy Baker (The Last of Us, Batman: Arkham Knight) użycza głosu Księciu Zbrodni.

Źródło: Batman on Film

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
8
minut
0
0
sekund
4
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):