Do sieci trafiły kolejne zdjęcia promujące film animowany “Batman: The Long Halloween, Part One”, który trafi do sprzedaży w USA w wersji cyfrowej i na Blu-ray 22 czerwca.

Może i nie używa broni, ale wyrzutnia haków to podstawa w arsenale Batmana – i robi z niej dobry użytek w “Batman: The Long Halloween, Part One”. Jensen Ackles (Supernatural, The Boys) użycza głosu Batmanowi.

Jeśli chodzi o akcję, Catwoman dotrzymuje kroku – a czasem wyprzedza – Batmana w “Batman: The Long Halloween, Part One”. Nieżyjąca już Naya Rivera (Glee) użyczyła głosu Catwoman.

Batman jest zmuszony do walki na wielu frontach – w pogoni za Holiday Killerem, próbie powstrzymania wojny mafii i radzeniu sobie z rosnącą grupą złoczyńców Gotham City, w tym z tymi głęboko pod ulicami – w “Batman: The Long Halloween, Part One”. Solomon Grundy, któremu głosu użyczył Fred Tatasciore (American Dad!, Family Guy), przeważnie trzyma się swojego domu w kanałach… dopóki nie zostanie sprowokowany.

Gdy w “Batman: The Long Halloween, Part One” Holiday Killer narusza jego terytorium, Joker stawia sobie za cel zapewnienie, by wszyscy zrozumieli, że w Gotham City jest „miejsce tylko dla jednego morderczego maniaka”. Troy Baker (The Last of Us, Batman: Arkham Knight) użycza głosu Księciu Zbrodni.

Źródło: Batman on Film

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
1
6
7
godzin
1
0
minut
4
0
sekund
5
0
Sonda

Jak oceniasz "The Suicide Squad"?

  • Całkiem przyzwoity (55%, Głosów: 37)
  • Kapitalny, najlepszy film z bohaterami DC! (27%, Głosów: 18)
  • Przeciętniak i nic więcej (7%, Głosów: 5)
  • Duże rozczarowanie (7%, Głosów: 5)
  • Gorszy niż poprzedni (3%, Głosów: 2)

Głosujących: 67

Kalendarium
Galeria
titans3x08_06 titans3x08_05 titans3x08_04 titans3x08_03 titans3x08_02 titans3x08_01