Entertainment Weekly opublikowało nowe zdjęcia z 3. sezonu “Titans”, dzięki czemu po raz pierwszy mamy okazję zobaczyć jak prezentują się  Savannah Welch jako Barbara Gordon i Vincent Kartheiser jako dr Jonathan Crane.

„W naszej historii z Dickiem powracającym do Gotham – to Gotham jest wielką postacią w tym sezonie – chodzi o synów i córki, [oraz] wkroczenie w cień twoich rodziców” – mówi showrunner Greg Walker. „Barbara będzie skonfliktowana po przybyciu Dicka. Barbara uważa, że ​​spuścizną Bruce’a i Jima był pomysł, który jej zdaniem jest przestarzały i nieefektywny: syndrom Boga, co oznacza, że ​​superbohaterowie tworzą sytuację, w której są bohaterami. Wpadają do sytuacji, rozwiązują ją, a potem odchodzą. A ona czuje, że zasadniczo pozbawia to ludzi możliwości rozwiązywania ich własnych problemów i że mieszkańcy Gotham muszą wymyślić, jak rozwiązać własne problemy, a nie być biernymi ofiarami czekającymi na superbohatera, który uratuje dzień”.

Rozliczenie się z dziedzictwem Batmana zmusza również Dicka do sprawdzenia , w jaki sposób przewodzi Tytanom. „Gotham wydobywa cechy przywódcze, które Dick musi ocenić, aby zobaczyć, czy są jego własnymi – prawdziwymi Nightwinga – czy też są wzorami [odziedziczonymi po] ojcu, od którego musi się odróżnić?”

„Pomyślcie o Hannibalu Lecterze” — mówi showrunner Greg Walker. „Otrzymał możliwość wyrażenia opinii na temat sposobów powstrzymania złoczyńców, a złoczyńca pojawia się w Gotham i to przyciąga [Dick Grayson] do współpracy z nim”. Biorąc pod uwagę szczególne obsesje Crane’a, rzuca on wyzwanie Tytanom w zupełnie inny sposób niż Deathstroke w sezonie 2. „Tak wiele z naszego serialu dotyczy stania się rodziną i obawami, które ludzie mają, gdy dorastają i się starzeją. Crane wydaje się być pod wieloma względami idealnym złoczyńcą, ponieważ wykorzystuje strach. Ludzki umysł i serce stają się pole bitwy. To ktoś, kto pracuje nad twoimi uczuciami i emocjami, i tam właśnie chcemy żyć”.

Walker wierzy, że publiczność będzie pod wrażeniem roli Kartheisera „To uczony psycholog, który rozumie ludzki umysł, ale ma też głęboką, mroczną wendetę, by niszczyć ludzi w sposób, w który musisz być w stanie ukazać jako aktor – znaleźć złamanych i maniaków. A [Kartheiser] radzi sobie z tym bardzo dobrze.

W piątek zaś zadebiutuje teaser 3. sezonu, którego premiera na platformie HBO MAX 12 sierpnia.

Źródło: EW

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Fajnie jakby Gacek wpadł chociaż na chwilkę 🙂 Wiadomo że to jest serial o Tytanach i liczę ze będzie na HBO go

za
dni
1
3
1
godzin
0
9
minut
4
2
sekund
2
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):