EW opublikowało dwa nowe zdjęcia z “The Suicide Squad” oraz poznaliśmy nowe szczegóły, czego się spodziewać po produkcji, którą James Gunn opisuje jako “zwariowany film wojenny z gó*** superzłoczyńcami”.

Misja zaprowadzi bohaterów do fikcyjnego kraju Corto Maltese w Ameryce południowej.

„Corto Maltese jest w posiadaniu obcego materiału, który próbują zamienić w broń i wykorzystać przeciwko Stanom Zjednoczonym i reszcie świata” – mówi producent Peter Safran. „Suicide Squad zlecono udanie się tam i zniszczenie Jotunheim, gigantycznej fortecy.” Margot Robbie, której nie są obce wysokobudżetowe filmy, była zachwyconaplanami w Atlancie. „Pierwszym planem, na którym kręciliśmy, była plaża. To było niesamowite. Palmy. Ocean z maszyną do fal. Pirotechnika. Efekty specjalne. Wszędzie wybuchy. To było jak w prawdziwym, szalonym filmie wojennym”.

Wśród nowych członków Suicide Squad są Polka-Dot Man (David Dastmalchian), Weasel (Sean Gunn), Ratcatcher 2 (Daniela Melchior), Blackguard (Pete Davidson), Savant (Michael Rooker) i Bloodsport (Idris Elba), który pierwotnie się zadebiutował w komiksie Superman jako uzbrojony w broń przeciwnik tytułowego bohatera. „Jest naprawdę opornym członkiem drużyny” – mówi Elba. „Jest trochę zrzędliwy. Nie jest najcieplejszym facetem.” John Cena wciela się w Peacemakera, który ma obsesję na punkcie utrzymywania konfliktów bez względu na to, jak wiele chaosu wprowadzi. „Ma ten kodeks moralny, który wydaje się wypaczony przez ilość przemocy, którą wyrządza” – mówi Safran o postaci Ceny, która już otrzymała swój własny spin-off show HBO Max. „To jak piep*** o dziewictwo – on walczy o pokój”.

W Polsce kinowa premiera filmu “Legion samobójców: The Suicide Squad” zaplanowana jest na 30 lipca 2021 roku.

Źródło: EW

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
8
minut
5
5
sekund
4
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):