Forum
Już wkrótce
 • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
 • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
 • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
 • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

We wtorek 20 lipca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • CATWOMAN #33
  Selina ciężko pracowała, aby zostać królową Alleytown. Ale w odpowiedzi na uratowanie Poison Ivy przez Catwoman przed eksterminacją z rąk Saint Industries, Simon Saint wysłał na wczesnym etapie h totalitarną siłę, która pozostawiła jej królestwo zamknięte. Catwoman widziała, jak mężczyzna odebrał sobie życie, aby uniknąć konsekwencji od Saint Industries, więc wie, że nie wiadomo, co mają w zanadrzu dla niej i dla jej bandy. Co gorsza, niesamowicie ciche i puste ulice Alleytown przygotowały teraz scenę dla długo oczekiwanej konfrontacji między Catwoman i Ojcem Valley!
 • NIGHTWING #82
  Związek Melindy Zucco z człowiekiem, który zabił rodziców Dicka Graysona, nie był zaskoczeniem dla bohatera z Blüdhaven, ale to, co były Robin odkrywa na temat powiązań Melindy z Latającymi Graysonami, sprawia, że zwykle optymistyczny detektyw zaniemówił.
 • JUSTICE LEAGUE #65
 • THE SUICIDE SQUAD CASE FILES 1
  Film Jamesa Gunna The Suicide Squad gromadzi najdziwniejszą i najbardziej szaloną obsadę postaci w historii superbohaterskiego kina – od weteranów Oddziału, takich jak Harley Quinn i Kapitan Boomerang, po dziwacznych King Sharka i Polka-Dot Mana.
  Ale każda postać gdzieś się zadebiutowała! Dowiedz się, gdzie dokładnie z The Suicide Squad Case Files 1, nowej kolekcji zawierającej debiuty i kluczowe występy Bloodsporta, Mongal, Polka-Dot Mana, King Sharka, Weasela, The Thinkera i Amandy Waller, agentki rządowej stojącej za Task Force X.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):