W 3. sezonie “Batwoman” do regularnej obsady dołączą nowi bohaterowie. Serwis Illuminerdi poznał szczegóły dotyczące castingów i tym samym dowiedzieliśmy się, że w serialu pojawi się m.in. postać Renee Montoyi.

Renee Montoya, była funkcjonariuszka GCPD, która opuściła wydział z powodu w jaki GCPD traktowało zmarginalizowanych obywateli Gotham. Montoya została zdegradowana do roli urzędniczki, obecnie kierującej „wydziałem dziwaków” w biurze burmistrza. Cnotliwa i praktyczna Renee ma osobistą i enigmatyczną misję oczyszczenia ulic Gotham we właściwy sposób za pomocą wszelkich niezbędnych środków.

„Jada Jet” jest opisywana jako czarna kobieta między czterdziestką a wczesną pięćdziesiątką. Jest szafową Jet Industries. Namiętna, pracowita i potężna kobieta, która wspięła się na szczyt. Jada jest wyjątkowo opiekuńcza wobec swojego lekkomyślnego, a czasem groźnego syna, Marquisa. W przeszłości, zmuszona była do porzucenia pierwszego dziecka i chociaż ma dobre serce, zrobi wszystko, aby chronić swoją rodzinę.

„Marquis Jet” syn Jady, czarnoskóry mężczyzna po dwudziestce. Opisywany jako „seksowny playboy”, który dorastał w bogactwie. Jako dziecko zetknął się z jednym z najgroźniejszych złoczyńców Batmana, a jego osobowość została na zawsze zmieniona, co sprawiło, że rozkoszuje się cierpieniem i przerażeniem innych, które może powstrzymać tylko jego matka. Marquis ukrywa swoją złośliwość za humorem, ale jest kimś, kogo nie należy lekceważyć. Lekkomyślny, niestabilny i skłonny do ataku, gdy zostanie sprowokowany.

Źródło: Illuminerdi

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Renee nie ma szczęścia do ekranizacji jak nie BoP to serial Batwoman
może w uniwersum The Batman miała by więcej szczęścia
PS. Wszystko jasne trójkąt, oko, The Illuminerdi 🙂

za
dni
1
3
6
godzin
1
8
minut
5
5
sekund
0
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):